BIGMAT home of builders

“30 Architektov” výstava v Pavillon de l’Arsenal

Home Akcie a novinky Big NEWS
“30 Architektov” výstava v Pavillon de l’Arsenal

“30 Architektov” výstava v Pavillon de l’Arsenal

„30 Architektov“ prezentuje poňatie dizajnu prostredníctvom 30 medzinárodných architektonických firiem, či už rozvíjajúcich, etablovaných alebo historických. Cez originálny element dizajnu a teoretického výskumu výstava zobrazuje citlivý a rozvíjajúci výber, ktorý nám priniesli architekti z Marion Bernard, tvoriac tak imaginárne múzeum disciplín a postupov.

Výstava „30 Architektov“ sa zameriava viac na architektonický prístup ako na reálne dokončené budovy, skúma viac príčiny ako následky, prešetruje viac cesty, ktoré boli zvolené miesto dosiahnutých cieľov. Každá firma čerpá z ich vlastného konštruktívneho slovníka, aby zviditeľnila ich architektonické zručnosti.

Informácie o podujatí:
“30 Architects”
December 15, 2016 -February 27, 2017
Pavillon de l’Arsenal
21 Boulevard Morland, 75004
Paris, France

Na tejto výstave sa upustilo od meraní s cieľom zdieľať architektonické otázky cez autonómne prvky a teoretické predmety patriace do koncepčného procesu a praxi: prototypy, videá, originálne kresby, zmenšené modely, inštalácie, básne, šablóny, knihy:
51N4E / architecten de vylder vinck taillieu / Assemble / Atelier Bow-Wow / BEALS LYON / BeL / Bruther / fala atelier / Adam Nathaniel Furman / Fabio Alessandro Fusco / Grau / Herman Hertzberger / Studio Anne Holtrop / junya.ishigami+associates / Natalie Kwee / Miniatura / Monadnock / MOS / NP2F / OFFICE Kersten Geers David Van Severen & Bas Princen / OFFICE U67 / Valerio Olgiati / onishimaki + hyakudayuki / Point Supreme / Thomas Raynaud / Salottobuono / Ettore Sottsass / Ippei Takahashi / Aldo van Eyck / vGHcompany

 

„30 Architektov“ potvrdzuje silu štýlov schopných udržiavať dostatočne silné formy, ktoré dokážu zmierniť exteriérové obmedzenia okolitej architektúry.

Výstava znázorňuje obnovenú a subjektívnu perspektívnu súčasných moderných praktík, ktoré zvyšujú experimentovanie a prieskum, pričom kladie dôraz na emóciu ako nástroj tvorby.

Cieľom je zodpovedať otázky spôsobu, akým je disciplína prezentovaná, vytvárajúc tak imaginárne múzeum, kde môže byť ľahko uchopená zložitosť sveta a techník, formujúc tak novú gramatiku, kde nič nie je stavba, ale všetko je architektúra. „30 Architektov“ je mobilný projekt koncipovaný architektmi Manon Gaillet a Sylvain Bérard.

Stavebniny

Nájdite odborníkov vo vašich lokálnych stavebninách Bigmat

Vyhľadať

Realizátori

Nájdite spoľahlivého realizátora vašej stavby

Vyhľadať

Rozpočet strechy

Získajte cenovú ponuku na opravu či rekonštrukciu strechy

Zadať