Novinky a informácie
Akcia DELTA-XX PLUS®

Akcia DELTA-XX PLUS®

Pri malom náradí je vždy dobré, keď je neustále po ruke. Preto si spoločnosť DÖRKEN pre Vás pripravili časovo obmedzenú akciu.

Pri zakúpení 4 roliek podstrešnej fólie DELTA-XX PLUS® v čase od 15.5. do 23.6.2023 obdržíte praktické multifunkčné náradie FIXR TRUE zdarma.

Kontaktovať môžete obchodno – technických poradcov, ktorí Vám multifunkčné náradie na základe predloženej faktúry odovzdajú.

Vlastnosti multifunkčného náradia FIXR TRUE

  • Praktické multifunkčné náradie kompaktných rozmerov
  • 20 funkcií integrovaných v jednom náradí
  • Obsahuje sadu skrutkovačov a kľúčov, rýchloupínaciu karabínu, ostrý nôž, meradlo, odizolovač káblov, otvárač na fľaše a mnoho ďalšieho
  • Možnosť prepravovať v lietadle
Všestranné použitie multináradia FIXR TRUE

Ďalšia generácia podstrešných fólií DELTA-XX PLUS®

Objavte všetky výhody ďalšej generácie podstrešných fólií – s 30 ročnou zárukou!

DELTA-XX PLUS® UNIVERSAL

Difúzne otvorená podstrešná membrána sa vyznačuje mimoriadne dlhou životnosťou a tým dlhodobo chráni strechu. Vďaka nízkej hmotnosti je manipulácia jednoduchá a pohodlná. Zistite viac!

DELTA-XX PLUS® LIGHT

Strechy môžu byť bezpečne chránené ľahkou a odolnou podstrešnou membránou. Zistite viac!

DELTA-XX PLUS® HEAVY

Vďaka kombinácii rôznych vysokovýkonných vrstiev je paropriepustná podstrešná membrána obzvlášť robustná – a to po celé roky. Ušetrite materiál, čas a peniaze už teraz! Zistite viac TU!

DELTA-XX PLUS® STRONG

Podstrešná, difúzne otvorená membrána, ktorá vďačí za svoju vysokú odolnosť proti roztrhnutiu predovšetkým vystužujúcej mriežky. Poveternostné vplyvy jej nemôžu ublížiť! Presvedčte sa sami!

Podstrešné fólie DELTA-XX PLUS® s 30 ročnou zárukou, ako aj systémové príslušenstvo si môžete zakúpiť v sieti našich predajní