Aktuálne akcie
Domov Akcie a zľavy Zlatá škridla ukrytá v balení!
Zlatá škridla ukrytá v balení!

Zlatá škridla ukrytá v balení!

… a množstvo ďalších zliav.

Ponuka, ktorá tu ešte nebola!

Využite v termíne od 27.7.2020 do 23.10.020 príležitosť na extra výhodný nákup vybraných strešných krytín Bramac a Braas v podobe atraktívnych zliav, resp. strešnej fólie takmer zadarmo.

Navyše každý zákazník, ktorý si v akciovom odobí zakúpi kompletnú srechu s krytinou Bramac Platinum Star alebo Bramac Platinum, má šancu objaviť v paletách bronzovú, striebornú, alebo zlatú kridlu, čo znamená šancu na preplatenie nákladov na strechu!

Bližšie informácie sa dozviete z brožúry.

Ak si v akciovom období od 27. 7. 2020 do 23. 10. 2020 kúpite kompletnú strechu s krytinou Bramac Platinum Star, resp. Bramac Platinum, spolu s univerzálnym príslušenstvom a odkvapovým systémom Bramac Stabicor M, môže vás v palete čakať prekvapenie – nad rámec ostatných akciových zliav z ďalších strán brožúry – vbalená špeciálna škridla.

Počas tohto obdobia priamo do paliet náhodne vložíme bronzovú, striebornú, alebo zlatú škridlu, čo pre vás znamená nasledovný benefit:

Cenová ponuka

Ak máte záujem o spracovanie cenovej ponuky zdarma, kliknite na vstupný formulár TU.

BRAMAC PLATINUM
DOBRÁ STRECHA NAD ZLATO!

Bramac Platinum je to najlepšie zo sveta betónových a pálených krytín. Na trhu jedinečná viacvrstvová minerálna strecha, ktorá je extrémne odolná voči mrazom a krupobitiu, ale zároveň má atraktívny hladký povrch v moderných farbách. Navyše v úprave Star je reflexná, vďaka čomu odráža tepelné žiarenie a chráni podkrovie pred prehriatím.