V Európe, kde aliancia stavebnín BigMat pôsobí, je obľúbenou sponzorskou aktivitou podpora amatérskych futbalových klubov. Tieto kluby sú často plné mladých športových talentov. Na Slovensku ste možno počuli o kampani “Budovateľ športu”, ktorá sa zameriava na podporu klubov.

Čítať viac

Tohtoročný BigMat kongres všetkých kolegov zo siedmich zemí sa konal v španielskej Seville.

Čítať viac

Každoročne k nám pribudnú kvalitní členovia, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva. Teší nás naša popularita, ktorá pramení z našich základov. Základy, ktoré sú dôležité pre naše domovy, sú aj základmi, ktoré sa snažíme budovať v sieti stavebnín aj my.

Čítať viac

Rozhodli sme sa pripraviť novú administratívnu budovu, ktorá nás bude reprezentovať a bude spĺňať nie len ľudské potreby našich kolegov, ale aj odborné a kvalitné prevedenie.

Čítať viac

Od 15. augusta do 16. septembra 2023 sa v Taliansku, Belgicku, Estónsku a Bulharsku budú odhorávať mužské a ženské turnaje Majstrovstiev Európy vo volejbale 2023. A naša aliancia BigMat sa stala národným partnerom tohto podujatia.

Čítať viac

Medzinárodná cyklistická únia (UCI) s radosťou oznamuje, že Majstrovstvá sveta v cyklistike UCI 2023 a BigMat, popredná európska značka nezávislých distribútorov stavebných materiálov, podpísali dohodu, na základe sa stávame jedným z oficiálnych sponzorov tohto podujatia.

Čítať viac

Lisabon, hlavné mesto Portugalska privítalo v dňoch 12.-16.10.2022 na pravidelnom výročnom kongrese zástupcov členských krajín BigMat International patriacich do veľkej európskej rodiny.

Čítať viac

Finálne projekty BIAA'21

Finálne projekty piateho ročníku BigMat International Architecture Award’21 pri príležitosti 40. výročia BigMat.

Čítať viac

Pokračujeme v predstavovaní pobočiek siete stavebnín BigMat. Dnes zavítame na Liptov, kde pôsobí firma BigMat BAUMAT SK.

Čítať viac

Pokračujeme v predstavovaní pobočiek siete stavebnín BigMat. Tentokrát sme zavítali na horné Považie, kde pôsobí firma BigMat DINOSTAV.

Čítať viac

BMIAA'21 oceňuje architektonickú výnimočnosť. Špeciálna, 21. edícia, pri príležitosti 40. výročia založenia BigMat.

Čítať viac

Pre veľký úspech súťaže so strešnými oknami DAKEA, máte v jej 2.kole opäť možnosť získať kvalitné rádio pre profesionálov - Makita.

Čítať viac

Pokračujeme v predstavovaní pobočiek siete stavebnín BigMat. Tentokrát sme zavítali na hornú Nitru, kde pôsobí rodinná firma BigMat CENTAR.

Čítať viac

Náš seriál predstavení pobočiek siete stavebnín BigMat pokračuje v Bratislave, kde pôsobí rodinná firma BigMat DACHTEAM.

Čítať viac

Pokračujeme v predstavovaní siete stavebnín BigMat Slovakia. Firma BigMat TAUBER prevádzkuje tri pobočky na východe Slovenska.

Čítať viac