Novinky a informácie
Získajte späť až 3% z ceny nákupu

Ušetrite pri stavbe Vášho nového bývania

Jeden dodávateľ pre celú stavbu?

Áno, a navyše sa to teraz mimoriadne oplatí.

Na pobočke BigMat DREVOSTAV Zvolen, výhodne nakúpite materiál pre každú etapu stavby Vášho vysnívaného bývania. Od základov až po strechu, pričom ešte získate peniaze späť. Materiál Vám dodáme a dopravíme na čas, keď ho budete práve potrebovať. V najťažších záverečných fázach realizácie stavby, kedy už nejednému investorovi „dochádza dych“, Vám v DREVOSTAVE bezplatne pomôžeme s výberom a návrhom vašej novej kúpeľne.

Už staviate? nevadí

Túto výhodnú ponuku môžete využiť aj keď sa Vaša stavba už rozbehla. Stačí, že na našej pobočke nakúpite materiál minimálne za 10000 Eur a už získate peniaze späť. Ak Váš nákup bude obsahovať sortiment z kúpeľňového štúdia minimálne vo výške 1500 Eur, ako bonus dostanete návrh a vizualizáciu kúpeľní zdarma.

Ušetríte

Ušetrite si starosti, čas a peniaze. Dodávku materiálu nechajte na profesionálov z DREVOSTAVU. Jasné pravidlá a podmienky od začiatku až do konca stavby. A keď si náhodou nebudete vedieť dať rady, pracovníci DREVOSTAVU sú pripravení Vám odborne poradiť a pomôcť s riešením Vášho stavebného problému.

 

Podľa celkovej výšky vašeho nákupu, získate späť:

Suma nákupu Získate späť + Bonus
nad 10 000 € 1% Vizualizácia kúpeľne
nad 15 000 € 1.5% Vizualizácia kúpeľne
nad 20 000 € 2% Vizualizácia kúpeľne
nad 30 000 € 3% Vizualizácia kúpeľne

Ceny sú uvedené bez DPH. Akcia platí v predajni BigMat DREVOSTAV ZVOLEN s.r.o. do odvolania.

Za Hronským mostom 4750/16A, 960 01,Zvolen
Tel.: 0911 550 338