Novinky a informácie

Už aj u nás na Slovensku sú čoraz častejšie extrémne výkyvy počasia. Počas týchto situácií sa na strechu musíte 100 % spoľahnúť.

Čítať viac

DELTA® MULTI-BAND

BIG PONUKA pre remeselníkov! Najobľúbenejšia univerzálna lepiaca páska strechárov DELTA® MULTI-BAND 60, teraz k nákupu zadarmo.

Čítať viac

Výber strešnej krytiny je rozhodnutie na celý život. Akú krytinu si zvoliť? Už sa nemusíte obmedzovať a hľadať alternatívu medzi kvalitou a cenou. Výbornou voľbou je pálená strešná krytina.

Čítať viac

Predstavte si strechu, ktorá spája to najlepšie zo sveta betónových a pálených krytín. Nadčasovú strechu s hladkým povrchom, extrémne odolnú proti mrazom a krupobitiu.

Čítať viac

Ak chceme zdôrazniť moderný charakter budovy, mali by sme siahnuť po plochých keramických škridlách. Vynikajúce úžitkové parametre, jednoduchý a minimalistický tvar nám poskytnú vysokokvalitnú strešnú krytinu s dokonalým vzhľadom.

Čítať viac

Zabráni jej vonkajšia roleta na strešnom okne. Letné počasie je neúprosné a Slováci bývajú v posledných rokoch nútení vysporiadať sa aj s tropickými teplotami.

Čítať viac

Predstavte si, že vstúpite do obývacej izby, ktorá bola kedysi tmavá. To množstvo svetla, ktoré tam nájdete teraz, je naozaj úžasné.

Čítať viac

Zábrana proti vzlínajúcej vhlkosti a protiradónová bariéra pre drevostavby aj murované stavby. Bez potreby penetrovania a natavovania - úspora oproti asfaltovému pásu až 41%!

Čítať viac

ISOVER UNIROL PROFI

Prémiový izolačný pás zo sklenej vlny vhodný do šikmých striech a ako izolácia drevostavieb. Obzvlášť vhodný pre nízkoenergetické a pasívne stavby.

Čítať viac

Vonkajšia roleta VELUX

Absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi. Vonkajšia roleta VELUX, dokonale vhodná pre ľubovoľnú klímu či obdobie roka.

Čítať viac

Zahrejte sa pri práci!

Teraz pri kúpe 3 roliek prémiovej parozábrany DELTA®-REFLEX získate praktickú termosku ZADARMO! Trvanie akcie: od 2.11. do 10.12.2021

Čítať viac

Finálne projekty piateho ročníku BigMat International Architecture Award’21 pri príležitosti 40. výročia BigMat.

Čítať viac

Jednoduché riešenie kupoly na plochú strechu pre neobývané miestnosti alebo budovy, ako sú sklady, garáže, prístrešky alebo menšie priemyselné budovy bez nárokov na tepelnú izoláciu.

Čítať viac

Moderné strešné okná VELUX dosahujú vynikajúcu energetickú účinnosť a znižujú náklady na kúrenie. Výmena starých strešných okien za nové je pred zimou výborný nápad.

Čítať viac

ISOVER EPS SOKLOVÁ DOSKA je minimálne nasiakavavá, vysoko pevná a mrazuvzdorná. Na zateplenie soklov budov, odstraňujú tepelný most v oblasti prechodu steny na základ.

Čítať viac