Novinky a informácie

Získajte strechu Bramac s výraznou zľavou až 1000 EUR!

Čítať viac

Akcia DELTA®-REFLEX

Pri zakúpení 3 roliek parozábrany DELTA®-REFLEX v čase od 16.1. do 3.3.2023 obdržíte praktické LED svetlo na šiltovku ZDARMA, s ktorým si posvietite aj do tmavých kútov podkrovia.

Čítať viac

O týždeň spúšťame možnosť prihlásiť sa do už štvrtého ročníka BigMat International Architecture Award. Zúčastniť sa môžu aj mladí architekti vo veku do 40 rokov, ale aj skúsenejší, ktorí môžu so svojim dielom vyhrať až 30.000 €.

Čítať viac

Spoločnosť Terran Slovakia s.r.o., výrobca betónovej strešnej krytiny značky TERRAN je známa svojimi vysokokvalitnými výrobkami, ktoré patria k vyspelým produktom na trhu.

Čítať viac

Pálená škridla je synonymom dlhej životnosti, funkčnosti a trvanlivej krásy. Napriek tomu existuje zopár úskalí, ktoré môžu ovplyvniť životnosť škridlovej strechy a skrátiť ju. Jedným z nich je aj nesprávne či nevhodné odvetranie.

Čítať viac

Ak sa radíte medzi zručných domácich majstrov, tak zateplenie šikmej strechy nemusí byť nič, čo by ste nezvládli. Chýb sa však môžu dopustiť aj tí najskúsenejší.

Čítať viac

Investujte do novej zateplenej strechy a výhody sa vám vrátia v podobe nižších účtov za energie, lepšieho komfortu bývania a tiež zhodnotenia majetku.

Čítať viac

Vo všetkých krajinách Európy, kde aliancia stavebnín BigMat pôsobí, traduje obľúbená sponzorská aktivita. Podpora amatérskych futbalových klubov, ktoré sú plné mladých športových talentov.

Čítať viac

Estetické a ekologické riešenie bez kompromisov. Terran Generon je strešná krytina s integrovaným solárnym článkom.

Čítať viac

Každý rok predstavuje zima pre strechu skúšku jej kvality. Aby ste sa vyhli problémom, strechu si ešte pred zimou dôkladne skontrolujte.

Čítať viac

Vegetačné strechy

Bezpochyby najväčšími výhodami vegetačných striech je ich navrátenie zelene do miest a obcí, zlepšenie mikroklímy najmä znížením teploty okolia v letných mesiacoch.

Čítať viac

„Podstrešná fólia je slabým miestom strechy.“ Takáto spätná väzba od skúsených pokrývačov bola pre spoločnosť DÖRKEN výzvou. Vydali sa preto na novú misiu DÖRKEN.

Čítať viac

Hovorí sa, že strecha je na celý život. Stačí si vybrať správnu strešnú krytinu od Bramac a celoživotnú záruku budete mať v cene.

Čítať viac

Lisabon, hlavné mesto Portugalska privítalo v dňoch 12.-16.10.2022 na pravidelnom výročnom kongrese zástupcov členských krajín BigMat International patriacich do veľkej európskej rodiny.

Čítať viac

Ak hľadáte materiál, ktorý vyniká jedinečnými vlastnosťami a zároveň je aj ekologický, betón je zaručene dobrá voľba. V ponuke máme štyri inovované povrchové úpravy.

Čítať viac