Novinky a informácie

Investujte do novej zateplenej strechy a výhody sa vám vrátia v podobe nižších účtov za energie, lepšieho komfortu bývania a tiež zhodnotenia majetku.

Čítať viac

Vo všetkých krajinách Európy, kde aliancia stavebnín BigMat pôsobí, traduje obľúbená sponzorská aktivita. Podpora amatérskych futbalových klubov, ktoré sú plné mladých športových talentov.

Čítať viac

Estetické a ekologické riešenie bez kompromisov. Terran Generon je strešná krytina s integrovaným solárnym článkom.

Čítať viac

Každý rok predstavuje zima pre strechu skúšku jej kvality. Aby ste sa vyhli problémom, strechu si ešte pred zimou dôkladne skontrolujte.

Čítať viac

Vegetačné strechy

Bezpochyby najväčšími výhodami vegetačných striech je ich navrátenie zelene do miest a obcí, zlepšenie mikroklímy najmä znížením teploty okolia v letných mesiacoch.

Čítať viac

„Podstrešná fólia je slabým miestom strechy.“ Takáto spätná väzba od skúsených pokrývačov bola pre spoločnosť DÖRKEN výzvou. Vydali sa preto na novú misiu DÖRKEN.

Čítať viac

Hovorí sa, že strecha je na celý život. Stačí si vybrať správnu strešnú krytinu od Bramac a celoživotnú záruku budete mať v cene.

Čítať viac

Lisabon, hlavné mesto Portugalska privítalo v dňoch 12.-16.10.2022 na pravidelnom výročnom kongrese zástupcov členských krajín BigMat International patriacich do veľkej európskej rodiny.

Čítať viac

Ak hľadáte materiál, ktorý vyniká jedinečnými vlastnosťami a zároveň je aj ekologický, betón je zaručene dobrá voľba. V ponuke máme štyri inovované povrchové úpravy.

Čítať viac

Trápia vás ceny energií? Pripravte sa na zimu zaobstaraním si energeticky účinných strešných okien VELUX.

Čítať viac

V súčasnosti sa pojem moderného trendu na strechách, bezpochyby spája s plechovou strešnou krytinou.

Čítať viac

Skvelú voľbu estetického a trvácneho materiálu na strechu rodinného domu predstavuje keramická krytina.

Čítať viac

Svetlo a teplo za každých okolností. Bezpečnosť, nezávislosť, hospodárnosť, tepelná pohoda, je veľa dôvodov, prečo si zabezpečiť ďalší zdroj tepla.

Čítať viac

Doprajte si to najlepšie zo sveta strešných krytín. Získajte zľavu 1 000 € na strechu Bramac!

Čítať viac

Inštalačný set DUO

Inovatívne riešenie od VELUX pre inštaláciu dvoch strešných okien vedľa seba.

Čítať viac