Novinky a informácie

Zatepľujete strechu? Dajte si záležať na aplikácii parozábrany!

Vlhké mapy na stenách, popraskaná omietka alebo nebezpečná pleseň sú najčastejšími znakmi nezvládnutého zateplenia. Ako predchádzať chybám s vážnymi dôsledkami?

Čítať viac

2. kolo súťaže so strešnými oknami DAKEA

Pre veľký úspech súťaže so strešnými oknami DAKEA, máte v jej 2.kole opäť možnosť získať kvalitné rádio pre profesionálov - Makita.

Čítať viac

Predstavujeme Vám BigMat CENTAR

Pokračujeme v predstavovaní pobočiek siete stavebnín BigMat. Tentokrát sme zavítali na hornú Nitru, kde pôsobí rodinná firma BigMat CENTAR.

Čítať viac

Prejdite sa v žiari svetlovodov

Žiadne umelé osvetlenie nedokáže nahradiť blahodárny vplyv slnečných lúčov na ľudský organizmus. So svetlovodom VELUX privediete prirodzené svetlo aj do tých najtmavších miest vášho domu.

Čítať viac

Súťaž so strešnými oknami DAKEA

Súťažíme so strešnými oknami DAKEA. Zapojte sa a môžete získať kvalitné rádio pre profesionálov - Makita.

Čítať viac

Podstrešná fólia DELTA®-THERM

Dlhodobo funkčná podstrešná fólia musí byť súčasťou každej kvalitnej strechy. Vynikajúcim riešením je použitie podstrešnej fólie DELTA®-THERM, ktorá odoláva vysokým teplotám a pôsobí ako ochranný štít pre Vašu strechu.

Čítať viac

Predstavujeme Vám BigMat DACHTEAM

Náš seriál predstavení pobočiek siete stavebnín BigMat pokračuje v Bratislave, kde pôsobí rodinná firma BigMat DACHTEAM.

Čítať viac

Dômyselný odkvapový systém

Málo kto sa zamýšľa aj nad tým, že pre dlhodobé a bezproblémové fungovanie strechy je nevyhnutný odkvapový systém, ktorý vodu zo strechy spoľahlivo odvedie.

Čítať viac

Predstavujeme Vám BigMat TAUBER

Pokračujeme v predstavovaní siete stavebnín BigMat Slovakia. Firma BigMat TAUBER prevádzkuje tri pobočky na východe Slovenska.

Čítať viac

S inteligentným strešným oknom k zdravému bývaniu

Strešné okná patria k dôležitým stavebným prvkom, ktorých výber by sa nemal podceňovať. Ich vlastnosti a technické parametre rozhodujú o kvalite bývania.

Čítať viac

Predstavujeme Vám BigMat EUROTOP Holice

Pokračujeme v predstavovaní pobočiek siete stavebnín BigMat Slovakia. Ďalšou v poradí je BigMat EUROTOP, Holice.

Čítať viac

Položenie betónovej zatrávňovacej dlažby

Zatrávňovacie tvárnice predstavujú nadčasové, elegantné riešenie, ktoré nepôsobí rušivo a je v harmónii s prírodou.

Čítať viac

Predstavujeme Vám BigMat DREVOSTAV ZVOLEN

Ako prvú pobočku, v rámci našeho seriálu o sieti stavebnín BigMat, Vám predstavujeme BigMat DREVOSTAV Zvolen. Stavebniny spokojných zákazníkov.

Čítať viac

Stanovisko k prevádzke siete stavebnín BigMat v súvislosti s pandémiou COVID-19

Všetci vieme, ako pandémia spôsobená vírusom COVID 19 zasiahla celý svet vrátane Slovenska a bytostne a neodbytne sa dotýka každého z nás.

Čítať viac

Strešné okna VELUX

VELUX nastoľuje nové štandardy na slovenskom trhu so strešnými oknami. Prináša strešné okno s trojsklom, ktoré kombinuje vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a príťažlivú cenu.

Čítať viac