Novinky a informácie

Predstavte si, že vstúpite do obývacej izby, ktorá bola kedysi tmavá. To množstvo svetla, ktoré tam nájdete teraz, je naozaj úžasné.

Čítať viac

Zábrana proti vzlínajúcej vhlkosti a protiradónová bariéra pre drevostavby aj murované stavby. Bez potreby penetrovania a natavovania - úspora oproti asfaltovému pásu až 41%!

Čítať viac

ISOVER UNIROL PROFI

Prémiový izolačný pás zo sklenej vlny vhodný do šikmých striech a ako izolácia drevostavieb. Obzvlášť vhodný pre nízkoenergetické a pasívne stavby.

Čítať viac

Vonkajšia roleta VELUX

Absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi. Vonkajšia roleta VELUX, dokonale vhodná pre ľubovoľnú klímu či obdobie roka.

Čítať viac

Zahrejte sa pri práci!

Teraz pri kúpe 3 roliek prémiovej parozábrany DELTA®-REFLEX získate praktickú termosku ZADARMO! Trvanie akcie: od 2.11. do 10.12.2021

Čítať viac

Finálne projekty piateho ročníku BigMat International Architecture Award’21 pri príležitosti 40. výročia BigMat.

Čítať viac

Jednoduché riešenie kupoly na plochú strechu pre neobývané miestnosti alebo budovy, ako sú sklady, garáže, prístrešky alebo menšie priemyselné budovy bez nárokov na tepelnú izoláciu.

Čítať viac

Moderné strešné okná VELUX dosahujú vynikajúcu energetickú účinnosť a znižujú náklady na kúrenie. Výmena starých strešných okien za nové je pred zimou výborný nápad.

Čítať viac

ISOVER EPS SOKLOVÁ DOSKA je minimálne nasiakavavá, vysoko pevná a mrazuvzdorná. Na zateplenie soklov budov, odstraňujú tepelný most v oblasti prechodu steny na základ.

Čítať viac

Inovovaná podstrešná fólia DELTA®-MAXX PLUS uľahčuje a zrýchľuje prácu pokrývačov, šetrí materiál, ale aj náklady na energie. Dlhú životnosť garantuje systémová záruka 25 rokov.

Čítať viac

Túto otázku si kladie drvivá väčšina staviteľov moderných rodinných domov. Čo sa týka materiálu, tak si môžete vybrať medzi kovovým a keramickým komínom.

Čítať viac

V palete Vás môže čakať prekvapenie: vbalená špeciálna škridla, čo pre vás znamená preplatenie nákladov na strechu až do výšky 95%!

Čítať viac

Pokračujeme v predstavovaní pobočiek siete stavebnín BigMat. Dnes zavítame na Liptov, kde pôsobí firma BigMat BAUMAT SK.

Čítať viac

Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla

Čítať viac

Meníte strechu alebo staviate novú? Dávame Vám do pozornosti akciu 28% od spoločnosti Lindab a.s.

Čítať viac