Tepelnoizolačné dosky z expandovaného polystyrénu (EPS) s prímesou grafitu majú vďaka svojmu unikátnemu zloženiu až o 23 % lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako biely EPS.

Čítať viac

Lepiaci a stierkový tmel QUARTZ FASÁDA je určený na kompletný proces zatepľovania fasád. Priamo na lepenie tepelnoizolačných materiálov, celý proces stierkovania a vytváranie ideálneho podkladu pred aplikáciou dekoratívnych omietok.

Čítať viac

Strecha je dôležitou súčasťou stavby, na ktorej sa neoplatí šetriť. Ak na jej realizáciu použijete kvalitné a kompatibilné produkty Tondach, minimalizujete riziko vzniku zatečenia vody do strechy a zaistíte si v dome príjemnú klímu počas celého roka.

Čítať viac

Spoločnosť TYTAN Professional nám prináša komplexné a efektívne riešenie pre každú etapu výstavby a rekonštrukcie.

Čítať viac

Odkapové systémy sú neoddeliteľnou súčasťou každého objektu, a napriek tomu sa z pohľadu architektury jedná o detail. Je dobré mu ale venovať pozornost. Detaily vždy pomáhajú dotvárať celkový dojem a odkvapové systémy firmy Zambelli sú toho dôkazom.

Čítať viac

Od 15. augusta do 16. septembra 2023 sa v Taliansku, Belgicku, Estónsku a Bulharsku budú odhorávať mužské a ženské turnaje Majstrovstiev Európy vo volejbale 2023. A naša aliancia BigMat sa stala národným partnerom tohto podujatia.

Čítať viac

Systém fixácie je určený na montáž fotovoltických modulov na strechy rodinných domov ako aj plochých striech priemyselných alebo administratívnych budov.

Čítať viac

Systém DELTA®-MAXX POLAR

Systém nadkrokvového zateplenia DELTA-MAXX POLAR ponúka ucelené a efektívne riešenie pre rekonštrukciu strechy zo strany exteriéru, takže vnútorný obklad zostáva zachovaný a podkrovie môže ostať obývané aj počas rekonštrukcie.

Čítať viac

Stavili sme na kvalitu a tak sme spojili dokonalé s kvalitným. Výsledkom našej dlhoročnej spolupráce sú BigMat fólie Delta od spoločnosti Dorken. Nájdete ich vo všetkých našich pobočkách.

Čítať viac

Jedinečné riešenie pre tých, ktorí chcú kvalitnú a esteticky príjemnú strechu, ktorá zároveň dodáva vášmu domu energiu zo slnka. Strešné krytiny Lindab s integrovaným fotovoltickým panelom s výkonom až 204 Wp / panel.

Čítať viac

Novostavba, rekonštrukcia, drevodom alebo prerábka podkrovia? Nezabúdajte pri tom na strechu. Šikmá či plochá – obe potrebujú kvalitné prevedenie!

Čítať viac

Získajte strešnú fóliu k špičkovým modelom od spoločnosti Bramac takmer zadarmo. Požiadajte o cenovú ponuku v ktorejkoľvek našej pobočke. Navyše sa do 30.11.2023 môžete registrovať o 1000 Eur voucher a získať tak strechu lacnejšie.

Čítať viac

Zaobstarajte si na strešné okná vonkajšie rolety alebo markízy, ktoré budete sťahovať a vyťahovať úplne bez námahy diaľkovým ovládačom alebo mobilom.

Čítať viac

Medzinárodná cyklistická únia (UCI) s radosťou oznamuje, že Majstrovstvá sveta v cyklistike UCI 2023 a BigMat, popredná európska značka nezávislých distribútorov stavebných materiálov, podpísali dohodu, na základe sa stávame jedným z oficiálnych sponzorov tohto podujatia.

Čítať viac

Určite pri stavbe rodinného domu túžite po pohodlí a komforte. Zároveň sa však nechcete báť o členov svojej rodiny. Chcete vytvoriť domov, v ktorom sa budete cítiť bezpečne a útulne.

Čítať viac