Strechu Bramac môžete teraz získať so zľavou až 30%. Navyše sa v Bramacu každý mesiac súťaží o voucher v hodnote 1000 Eur. Neváhajte a zapojte sa hneď teraz.

Čítať viac

KUPUJTE SPOLU – UŠETRITE VIAC Teraz je tá správna chvíľa získať novú strechu a pritom ušetriť!

Čítať viac

Drenážne fólie DELTA® - účinná a efektívna ochrana spodnej stavby

Čítať viac

V roku 2024 sme svedkami zaujímavých zmien na slovenskom hypotekárnom trhu. Tento článok vám poskytne podrobné informácie o aktuálnom stave hypoték, praktické postupy, rady a odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa hypoték.

Čítať viac

Demontovateľná nastavovacia skrutka fischer FAFS pre precízne nastavenie drevených rámov. Nastavovacie skrutky fischer FAFS riešia problémy pri plynulej montáži a nastavovaní drevených konštrukcií alebo rámov.

Čítať viac

Vďaka jednoduchosti a rýchlosti zabudovania, je KINGFIRE® veľmi populárnym riešením. Je to teplo a svetlo za každých okolností.

Čítať viac

Pevný bod pre váš satelit! Univerzálny anténny držiak Bramac je možné použiť na ukotvenie antén, satelitov, Wi-Fi, kamier a iných prvkov na šikmé strechy.

Čítať viac

Mať na strešnom okne vonkajšiu roletu sa vám oplatí po celý rok. Vonkajšie rolety VELUX výborne fungujú aj v zime – tepelne izolujú a znižujú tak náklady na vykurovanie.

Čítať viac

Pre každého pokrývača je počas montáže strechy veľmi dôležitým prvkom odkvapový systém.

Čítať viac

Tohtoročný BigMat kongres všetkých kolegov zo siedmich zemí sa konal v španielskej Seville.

Čítať viac

Majstrovský odkvapový systém Zambelli oslovuje svojich priaznivcov dokonale prepracovanou kombináciou funkčnosti, dlhou životnosťou a širokou ponukou príslušenstva.

Čítať viac

Typický obraz dnešnej doby: na jednej strane investujeme nemalé čiastky do technológií zabezpečujúcich energetické úspory, na strane druhej podceňujeme jednoduché konštrukčné zásady.

Čítať viac

Nehľadajte v ponuke tisícok značiek a produktov. Stavte na značku HOLZ TECHNIC, ktorá prináša to najlepšie pre konštrukcie z dreva.

Čítať viac

Každoročne k nám pribudnú kvalitní členovia, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva. Teší nás naša popularita, ktorá pramení z našich základov. Základy, ktoré sú dôležité pre naše domovy, sú aj základmi, ktoré sa snažíme budovať v sieti stavebnín aj my.

Čítať viac

Nová trubičková pena, ktorá rozšírila portfólio pien pod značkou Tytan Professinal je vynikajúcim riešením na vyplnenie, utesnenie a izoláciu medzier a trhlín.

Čítať viac