BigMat Slovakia
Domov BigMat Slovakia

Aliancia postavená na princípoch dôvery, disciplíny, korektnosti a slušnosti

Šesť slovenských firiem združených od roku 2009 v aliancii BigTrade sa od septembra roku 2014 rozhodlo fungovať pod záštitou medzinárodnej značky BigMat s materským zázemím vo Francúzsku. Dnes skupinu BigMat Slovakia tvorí 20 firiem. Naše fungujúce prevádzky nájdete na 22 predajných miestach na Slovensku.

Podnikateľské základy aliancie a jednotlivých členov sú postavené na princípoch dôvery, disciplíny, korektnosti a slušnosti.

„Našim zámerom je tieto aktivity naďalej rozvíjať smerom k vyššej kvalite. Spoločne chceme vytvárať priestor pre nové nápady a projekty do budúcnosti. Práve v spolupráci s BigMat Internacionál – Európskou sieťou stavebnín – vidíme potenciál pre inšpiráciu, nové príležitosti i nápady.“

 

Na tejto spolupráci výrazne získavajú spotrebitelia na všetkých úrovniach – od realizačných firiem a skupín, domácich hobby majstrov, až po koncových zákazníkov. Prínosom pre slovenský stavebný trh z našej strany má byť v prvom rade spoľahlivosť a dôveryhodnosť. Spotrebiteľom to prinesie zlepšenie poskytovania servisu a služieb, inšpiratívne predajné procesy, pestrosť a šírku sortimentu i vhodné predajné priestory. Zákazník musí byť na prvom mieste, nakupovať solídne materiály u solídnych obchodníkov a tí musia transparentne fungovať.

 

Spolupráca

Dobré myšlienky nás spájajú. Využite jedinečnú príležitosť napredovať.
Spolupráca

Partneri

Predstavujeme Vám našich partnerov, dodávateľov, relizátorov, odborných poradcov.
Hlavní partneri

Kariéra

Pracujte s profesionálmi, pracujte na sebe, pracujte pre BigMat!
Hľadáme Vás?

Predstavenstvo BigMat Slovakia

 

Zdenko Francisty
Zdenko Francisty
predseda predstavenstva
0903 802 416
francisty@bigmat.sk
Zoltán Viola
Zoltán Viola
podpredseda predstavenstva
0905 229 803
viola@bigmat.sk
Juraj Opálený
Juraj Opálený
člen predstavenstva
0905 935 139
opaleny@bigmat.sk
Peter Tauber
Peter Tauber
člen predstavenstva
0905 547 795
tauber@bigmat.sk
Radoslav Čarnogurský
Radoslav Čarnogurský
člen predstavenstva
0905 774 300
carnogursky@bigmat.sk

 

BigMat Team

 

Ján Fraňa
Ján Fraňa
Referent nákupu
0904 078 403
jan.frana@bigmat.sk
Jana Zentková
Jana Zentková
Koordinátor marketingu
0910 936 601
jana.zentkova@bigmat.sk

 

Prečo sme sa stali členmi aliancie
BigMat Slovakia?

DREVOSTAV Zvolen

“Aliancia mi prináša viac pokoja a istoty v podnikaní, bohatšie skúsenosti a inšpirácie v rozvoji a napredovaní.”

Zdenko Francisty

Stavebniny Skalica

“Počas svojho dlhoročného pôsobenia v stavebninách som zažil už takmer všetko: nárast obratu, stagnáciu, aj pokles obratu spôsobený recesiou. Stať sa súčasťou aliancie BigMat bola veľká výzva. Bolo treba tvrdú prácu, strategické smerovanie a vyskytla sa možnosť refreshu identity. Aliancia prináša overené praktiky podnikov s rovnakým zameraním z okolitých štátov a možnosť dosahovať lepšie ekonomické výsledky.”

František Androvič

REMOT Poprad

“Svoju budúcnosť staviame na kvalite vzťahov s našimi zákazníkmi. V regióne chceme aj naďalej zostať sami sebou ale zároveň chceme využívať silné značky, aby sme mali u dodávateľov a aj u našich zákazníkov pevné postavenie a jasnú pozíciu. Cieľom spolupráce pod hlavičkou BIGMAT je skoordinovať obchodnú politiku a reagovať na zmeny v nákupnom správaní sa našich zákazníkov.”

Jaroslav Murín

CENTAR Partizánske

“Vždy som sa snažil a aj inicioval spolok postavený na hodnotách rovnako zmýšľajúcich profesionálov. Bigmat je budúcnosť solídnosť renomé rozvoj … je to čo nás odlišuje od garážových predajcov s pochybnou obchodnou politikou a nezákonnými praktikami.”

Ladislav Centár

EUROTOP Holice

“Neskutočný zdroj know-how, informácií, kontaktov a skúseností. Rodinná atmosféra, súdržnosť. Sila medzinárodnej značky a finančné výhody.”

Zoltán Viola

MEDOP strechy Nitra

“Vďaka svojmu medzinárodnému pôsobeniu mi členstvo v aliancii BigMat prináša skúsenosti a hodnoty, ktoré našu firmu posúvajú ďalej. Je pre mňa oporou a hnacím motorom v podnikaní.”

Juraj Opálený

STAVRAD Prešov

“Súčasťou skupiny BigMat som sa stal z niekoľkých dôvodov. Dokážem lepšie čeliť nástrahám na trhu so stavebnými materiálmi. Skupina ma vie podržať – Dôvera. Profesionalita práce – Poriadok. Výsledky ostatných ma nútia sa zlepšovať – Disciplína. Skúsenosti jednotlivca prenášané na celú skupinu. Hlas malého a veľkého člena majú rovnakú váhu.”

Radoslav Čarnogurský

BAU-DACH strešné centrum Martin

“V súčasnom svete obchodu a marketingu ako i celkového fungovania trhu je pre malé firmy veľmi ťažké a často až nemožné presadiť sa. Tieto firmy bývajú v porovnaní s veľkými podnikmi v nevýhode. Nevyváženosť konkurenčného prostredia teda nevyhnutne speje k spájaniu malých firiem a vytváranie spoločenstiev, družstiev či iných organizácií. Hlavnou výhodou členstva je zjednodušenie a zefektívnenie nákupov stavebných materiálov za účelom zvýšenia výnosov a zabezpečenia prosperity členov.”

Rastislav Ižip

DACH-TEAM Bratislava

“Do aliancie sme vstúpili s cieľom zabezpečiť pre našich zákazníkov – investorov, pokrývačov, stavebné firmy – široký sortiment kvalitných výrobkov za najlepšie ceny a aby sme mohli ponúkať najširší sortiment strešných krytín a materiálov v Bratislave a okolí spojený so službami s dôrazom na špičkovosť, profesionalitu a kvalitu.”

Peter Hudec

SUMEGASTAV Oravské Veselé

“Členstvo v aliancii BigMat nám prináša nenahraditeľný zdroj informácií a obchodných možností, ktoré môžeme pretaviť do úspešnej spolupráce s našimi obchodnými partnermi a zákazníkmi.”

Marián Sumega

ROPSPOL – Nové Mesto nad Váhom

“Väčšia obchodná sila v skupine skúsených predajcov stavebných materiálov.
Vzájomná výmena skúseností, spoločné obchodné stratégie a tiež spoločný marketing so silnou medzinárodnou značkou BigMat.”

Ing. Pavol Bublavý

DINOSTAV – Púchov

“Našou prioritou je spokojný zákazník. Jej napĺňanie, v dynamicky sa rozvíjajúcom segmente stavebníctva, je však stále náročnejšie. Pre nás, členstvo v aliancii BigMat prináša väčsí rozhľad a možnosť učiť sa od skúsenejších kolegov, vďaka čomu môžeme napredovať v skvalitňovaní našich služieb a rozširovaní ponuky.”

Jozef Holba

TAUBER – Spišská Nová Ves

“Aliancia nám poskytuje širší rozhľad, viac skúseností, väčšie možnosti spolupráce, ekonomické výhody, obchodnú stabilitu a silu medzinárodnej značky. To všetko sa skrýva pod značkou BigMat.”

Peter Tauber

Máte záujem o spoluprácu?

neváhajte nás kontaktovať
Spolupracujme
  • Leták
  • Internet
  • Noviny, Časopis
  • Televízia
  • Billboard
  • Stavebniny
  • Pokrývač
  • Oporúčanie
Zavolajte mi.
Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu a spôsobom, ako sú uvedené tu. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Odoslať požiadavku
* Povinné polia formuláru