BigMat Slovakia
Domov BigMat Slovakia

Aliancia postavená na princípoch dôvery, disciplíny, korektnosti a slušnosti

Šesť slovenských firiem združených od roku 2009 v aliancii BigTrade sa od septembra roku 2014 rozhodlo fungovať pod záštitou medzinárodnej značky BigMat s materským zázemím vo Francúzsku. Dnes skupinu BigMat Slovakia tvorí 16 firiem. Naše fungujúce prevádzky nájdete na 21 predajných miestach na Slovensku.

Podnikateľské základy aliancie a jednotlivých členov sú postavené na princípoch dôvery, disciplíny, korektnosti a slušnosti.

„Našim zámerom je tieto aktivity naďalej rozvíjať smerom k vyššej kvalite. Spoločne chceme vytvárať priestor pre nové nápady a projekty do budúcnosti. Práve v spolupráci s BigMat Internacionál – Európskou sieťou stavebnín – vidíme potenciál pre inšpiráciu, nové príležitosti i nápady.“

 

Na tejto spolupráci výrazne získavajú spotrebitelia na všetkých úrovniach – od realizačných firiem a skupín, domácich hobby majstrov, až po koncových zákazníkov. Prínosom pre slovenský stavebný trh z našej strany má byť v prvom rade spoľahlivosť a dôveryhodnosť. Spotrebiteľom to prinesie zlepšenie poskytovania servisu a služieb, inšpiratívne predajné procesy, pestrosť a šírku sortimentu i vhodné predajné priestory. Zákazník musí byť na prvom mieste, nakupovať solídne materiály u solídnych obchodníkov a tí musia transparentne fungovať.

 

Spolupráca

Dobré myšlienky nás spájajú. Využite jedinečnú príležitosť napredovať.
Spolupráca

Partneri

Predstavujeme Vám našich partnerov, dodávateľov, relizátorov, odborných poradcov.
Hlavní partneri

Kariéra

Pracujte s profesionálmi, pracujte na sebe, pracujte pre BigMat!
Hľadáme Vás?

Predstavenstvo BigMat Slovakia

 

Zdenko Francisty
Zoltán Viola
Juraj Opálený
Rastislav Žbodák
Peter Tauber

 

Prečo sme sa stali členmi aliancie
BigMat Slovakia?

DREVOSTAV Zvolen

“Aliancia mi prináša viac pokoja a istoty v podnikaní, bohatšie skúsenosti a inšpirácie v rozvoji a napredovaní.”

Zdenko Francisty

Stavebniny Skalica

“Počas svojho dlhoročného pôsobenia v stavebninách som zažil už takmer všetko: nárast obratu, stagnáciu, aj pokles obratu spôsobený recesiou. Stať sa súčasťou aliancie BigMat bola veľká výzva. Bolo treba tvrdú prácu, strategické smerovanie a vyskytla sa možnosť refreshu identity. Aliancia prináša overené praktiky podnikov s rovnakým zameraním z okolitých štátov a možnosť dosahovať lepšie ekonomické výsledky.”

František Androvič

REMOT Poprad

“Svoju budúcnosť staviame na kvalite vzťahov s našimi zákazníkmi. V regióne chceme aj naďalej zostať sami sebou ale zároveň chceme využívať silné značky, aby sme mali u dodávateľov a aj u našich zákazníkov pevné postavenie a jasnú pozíciu. Cieľom spolupráce pod hlavičkou BIGMAT je skoordinovať obchodnú politiku a reagovať na zmeny v nákupnom správaní sa našich zákazníkov.”

Jaroslav Murín

CENTAR Partizánske a Prievidza

“Vždy som sa snažil a aj inicioval spolok postavený na hodnotách rovnako zmýšľajúcich profesionálov. Bigmat je budúcnosť solídnosť renomé rozvoj … je to čo nás odlišuje od garážových predajcov s pochybnou obchodnou politikou a nezákonnými praktikami.”

Ladislav Centár

EUROTOP Holice

“Neskutočný zdroj know-how, informácií, kontaktov a skúseností. Rodinná atmosféra, súdržnosť. Sila medzinárodnej značky a finančné výhody.”

Zoltán Viola

MEDOP strechy Nitra

“Vďaka svojmu medzinárodnému pôsobeniu mi členstvo v aliancii BigMat prináša skúsenosti a hodnoty, ktoré našu firmu posúvajú ďalej. Je pre mňa oporou a hnacím motorom v podnikaní.”

Juraj Opálený

STAVRAD Prešov

“Súčasťou skupiny BigMat som sa stal z niekoľkých dôvodov. Dokážem lepšie čeliť nástrahám na trhu so stavebnými materiálmi. Skupina ma vie podržať – Dôvera. Profesionalita práce – Poriadok. Výsledky ostatných ma nútia sa zlepšovať – Disciplína. Skúsenosti jednotlivca prenášané na celú skupinu. Hlas malého a veľkého člena majú rovnakú váhu.”

Radoslav Čarnogurský

BAU-DACH strešné centrum Martin

“V súčasnom svete obchodu a marketingu ako i celkového fungovania trhu je pre malé firmy veľmi ťažké a často až nemožné presadiť sa. Tieto firmy bývajú v porovnaní s veľkými podnikmi v nevýhode. Nevyváženosť konkurenčného prostredia teda nevyhnutne speje k spájaniu malých firiem a vytváranie spoločenstiev, družstiev či iných organizácií. Hlavnou výhodou členstva je zjednodušenie a zefektívnenie nákupov stavebných materiálov za účelom zvýšenia výnosov a zabezpečenia prosperity členov.”

Rastislav Ižip

DACH-TEAM Bratislava

“Do aliancie sme vstúpili s cieľom zabezpečiť pre našich zákazníkov – investorov, pokrývačov, stavebné firmy – široký sortiment kvalitných výrobkov za najlepšie ceny a aby sme mohli ponúkať najširší sortiment strešných krytín a materiálov v Bratislave a okolí spojený so službami s dôrazom na špičkovosť, profesionalitu a kvalitu.”

Peter Hudec

SUMEGASTAV Oravské Veselé

“Členstvo v aliancii BigMat nám prináša nenahraditeľný zdroj informácií a obchodných možností, ktoré môžeme pretaviť do úspešnej spolupráce s našimi obchodnými partnermi a zákazníkmi.”

Marián Sumega

Máte záujem o spoluprácu?

neváhajte nás kontaktovať
Spolupracujme
  • Leták
  • Internet
  • Noviny, Časopis
  • Televízia
  • Billboard
  • Stavebniny
  • Pokrývač
  • Oporúčanie
Zavolajte mi.
Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu a spôsobom, ako sú uvedené tu. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Odoslať požiadavku
* Povinné polia formuláru