Obľúbená aktivita spoločnosti BigMat “Budovateľ športu”

Obľúbená aktivita spoločnosti BigMat “Budovateľ športu”

Vo všetkých krajinách Európy, kde aliancia stavebnín BigMat pôsobí, traduje obľúbená sponzorská aktivita. Podpora amatérskych futbalových klubov, ktoré sú plné mladých športových talentov. U nás ste o tejto aktivite mohli počuť ako o kampani “Budovateľ športu”.

Láska k futbalu nie je len kopanie do lopty a vytrvalostné tréningy, ale aj rovnaká a kvalitná výstroj. Navyše, deti v kluboch sa cítia nadšene a rovnocenne, keď vystúpia na ihrisko v rovnako krásnych dresoch, ako reprezentanti Slovenska. 

Byť v tíme a vyhrať je pre nich rovnako dôležité, ako pre nás vidieť ich šťastie a úspech. 

Preto sme sa rozhodli byť súčasťou tohto ich veľkého sna a pomôcť nákupom sady dresov a šortiek značky Adidas.

Tento rok máme úspešne za sebou už 3. ročník.  Za tieto 3 roky sme na Slovensku podporili celkovo 49 mládežníckych amatérskych futbalových klubov. 

Navyše, v týchto dňoch sme pre kluby pripravili Veľkú vianočnú súťaž, ktorú môžete svojim lajkom a zdieľaním podporiť aj vy. Stačí sledovať facebook stránku Vašich regionálnych stavebnín BigMat. 

P.S.: Ak poznáte aj vy futbalový klub, ktorý by sa do našej každoročnej sponzorskej aktivity Budovateľ športu rád zapojil a ocenil našu podporu, dajte im o nás vedieť.  Budúci rok pokračujeme!