Novinky a informácie
Predstavujeme Vám BigMat DACHTEAM

Predstavujeme Vám BigMat DACHTEAM

Ciele medzinárodnej skupiny BigMat Slovakia a firmy DACHTEAM sú totožné: poskytnúť Vám kvalitné produkty v stavebnej činnosti zohľadňujúce nové, cenovo dostupné technológie, včas a individuálne na mieru. Maximálna spokojnosť všetkých klientov – koncových zákazníkov, majstrov pokrývačov, tesárov, klampiarov a stavebných spoločností so všetkými poskytnutými službami je zmyslom našej činnosti už od jej vzniku, ktorú hodláme stále napĺňať spolu so skupinou BigMat Slovakia.

Kde nás nájdete

Naša predajňa a sklad sa nachádzajú na začiatku (konci?) Bratislavy pri Zlatých Pieskoch a teda ani ranná či poobedná zápcha v centre mesta Vás neodradí od návštevy. Nájdete nás v areáli, hneď za benzínkou Tankuj Lacno, veríme, že vzorkovňu za ňou určite neprehliadnete.

Naše služby

Už od vzniku spoločnosti Dachteam s.r.o. v roku 2007 sa zameriavame na Vás, ktorým záleží na tom, aby ste bývali v kvalitne postavenom dome. Práve kvôli tomuto účelu Vám už dlhoročne poskytujeme nie len to finále – predaj stavebného materiálu, ale aj kompletné konzultačné a poradenské služby so zameraním na strechy, strešné komponenty aj na iné materiály nevyhnutné pri stavbách a rekonštrukciách domov. Uskladníme v prípade potreby zdarma Váš tovar do doby, kým Vám ho podľa Vašej potrebydodáme na stavbu.

Záleží nám na tom, aby všetky stavebné materiály boli pre Vás nielen cenovo prístupné, ale aby spĺňali aj kritéria kvality a nenáročnej údržby. Preto od nás dostanete cenovú ponuku na alternatívy a možnosti, ktoré sa hlavne Vám páčia a ktoré ste si vybrali v našej vzorkovni s naozaj širokou škálou strešných krytín – klasických, moderných, mediteránskych a aj pre tých najnáročnejších z Vás.

Zároveň Vám vieme ponúknuť aj realizáciu Vašej strechy na kľúč v spolupráci s našimi partnermi – vyštudovanými a certifikovanými pokrývačmi.

Pre majstrov – klampiarov a pokrývačov máme samozrejme pripravenú klampiarsku dielňu, vrátane tovaru skladom.

A hlavne – individuálny prístup a konzultácia pre každého z Vás. Snažíme sa, aby ste z firmy BigMat Dachteam odchádzali s dobrým pocitom a spokojným výberom. Po stretnutí s našimi odborníkmi pochopíte zmysel výberu materiálov a zloženie Vašej strechy, ktorá by mala slúžiť minimálne jednu generáciu.

Náš tím

Peter Hudec

Zakladateľ, majiteľ a konateľ spoločnosti Dachteam s.r.o. V stavebníctve sa pohybuje už vyše 19 rokov a to stále v oblasti striech. Pod jeho vedením pracujú manželka, syn i dcéra, s ktorými sa postupne delí o svoje skúsenosti, aby firma úspešne pokračovala v jej chode i pre ďalšie generácie. Je hlavou firmy a vie nájsť odpovede na všetky Vaše otázky.

Iveta Hudecová

Stála pri zrode spoločnosti Dachteam s.r.o. V súčasnosti sa vo firme venuje najmä administratívnym „papierovačkám“ a zabezpečuje plynulý chod firmy z každého hľadiska. Rieši fakturáciu, má na starosti reklamácie a dlhoročné skúsenosti s komunikáciou ako s partnermi firmy, tak s Vami.

Jakub Hudec

Môžete ho vidieť vpredu, pri vytváraní cenových ponúk, rozpočtov, 3D vizualizácií a obchodovaní. Šikovný a skúsený je aj ako skladník a šofér, ktorý Vám privezie tovar zo skladu na stavbu. Je s Vami v permanentnom styku na prevádzke, stavbe, sociálnej sieti, mailom či cez telefón.

Daša Hudecová

Do firmy sa pripojila už počas štúdia na vysokej škole a po škole sa taktiež rozhodla využiť vedomosti z danej oblasti a štúdia a pripojiť sa do firmy, kde poskytuje aj technické poradenstvo a na dennej báze komunikuje s dodávateľmi, obchodnými partnermi a s Vami.

Naša filozofia

Staré a dodnes často používané príslovie hovorí, že základom spokojného života je mať vlastnú „strechu nad hlavou“ a my Vám pomôžeme v každom kroku pri jej budovaní.

Držíme krok so súčasným trendom a novou dobou vzhľadom na prebiehajúci vývoj na trhu (podmienky zo strany ekológie, stavebných úradov a technický vývoj… ) a preto neustále rozširujeme našu produktovú líniu.

Dbáme na to, aby ste si po stretnutí a konzultácií s našimi pracovníkmi zakúpili produkty, ktoré ste si Vy vybrali z našej širokej ponuky s presvedčením, že sú nie len pekné – farebne a vizuálne, ale aj spĺňajúce Vami nastavené parametre Vášho nového bývania v rámci kvality.

 

BigMat DACHTEAM Bratislava
Za BigMat DACHTEAM Bratislava, Október 2020
Peter Hudec