Novinky a informácie
Predstavujeme Vám BigMat DINOSTAV

Predstavujeme Vám BigMat DINOSTAV

Spoločnosť Dinostav, s.r.o. bola založená v roku 2013 dvoma kamarátmi Jozefom Holbom a Jurajom Segešom. Každý z nás priniesol do firmy úplne rozdielne veci: Juraj obchodného ducha, dynamiku a znalosť lokálneho trhu a Jozef svoje technické a obchodné skúsenosti. Spoločne sa dopĺňame a vytvárame spoločnými silami úspešne fungujúci celok.

Prvoradým cieľom našej spoločnosti je ponúknuť zákazníkom nielen kvalitné služby za rozumné ceny, ale aj poradiť a vybudovať si so zákazníkmi „kamarátske vzťahy“. Vždy sa snažíme, aby sa zákazník u nás cítil dobre a s dôverou sa na nás obracal pri realizácii svojich projektov. Či už ide o malé projekty, kedy si zákazník rekonštruuje záhradu, kúpeľňu alebo si chce len tak vymaľovať stenu v byte. Alebo ide o „životné projekty“, kde si zákazníci stavajú a renovujú svoje domovy. Taktiež nemôžeme zabudnúť i na veľké projekty, pri ktorých sa budujú veľké haly a bytovky.
Snažíme sa zákazníkom poskytovať všetky dostupné informácie a možné varianty, aby sme im uľahčili rozhodovanie a šetrili ich čas.

KDE NÁS NÁJDETE?

Pobočka spoločnosti DINOSTAV, s. r. o. sa nachádza vo Vieske Bezdedov 113, len 5 minút od centra Púchova, v smere Vsetín/Zlín. V našej pobočke môžete nájsť naše obchodné priestory, samotnú predajňu, vzorkovňu a priestrannú skladovú plochu.

Pozrieť na mape

NAŠE SLUŽBY

Pre našich zákazníkov poskytujeme služby od plánovania až po samotnú realizáciu projektov. Pri plánovaní vieme vzhľadom na naše skúsenosti zákazníkom efektívne poradiť, vysvetliť výhody a nevýhody každého riešenia, zadefinovať najvýhodnejšie varianty šité na mieru zákazníka. Súčasťou plánovania je taktiež výpočet spotreby a cenovej ponuky pre všetky nadefinované varianty. Zákazníkom poskytujeme materiály nielen na hrubú stavbu (škridlu, tehlu, omietky, izoláciu, železo, betón, PVC rúry), ale i na dokončenie stavby (dlažby, farby a miešanie farieb, podlahové krytiny, dvere a fasádne omietky) a taktiež potrebné náradie a drobnosti, ktoré zákazník využije pri svojom projekte. Naši zákazníci môžu využiť aj požičovňu náradia. Svojim zákazníkom zabezpečíme aj odvoz nakúpeného materiálu, či už sa bude jednať o objemné objednávky alebo malú krabičku. V prípade, že zákazníkovi zostane u nás zakúpený materiál a je pre zákazníka už nevyužiteľný, vieme sa so zákazníkom dohodnúť o možnosti vrátenia.  

NAŠA FILOZOFIA

Snažíme sa posúvať dopredu. Byť bližšie k našim obchodným partnerom, či na strane odberateľov alebo dodávateľov. Chceme, aby sa naši zákazníci v našej spoločnosti cítili dobre, vždy našli to čo hľadali a aby sa k nám s radosťou opakovane vracali.

 


Za BigMat DINOSTAV, Marec 2021
Holba Jozef