Novinky a informácie
Predstavujeme Vám BigMat EUROTOP Holice

Predstavujeme Vám BigMat EUROTOP Holice

Spoločnosť Eurotop strešný center, s.r.o. bola založená v roku 2001 ako rodinná firma. Prvoradým cieľom založenia našej spoločnosti bolo, aby sme vytvorili taký obchod, ktorý je príťažlivý pre klientov kvôli širokému sortimentu strešných krytín a tiež kvôli vysokej úrovni odborných vedomostí. Tak ako v počiatkoch, tak aj dnes sa snažíme uspokojiť požiadavky našich konečných zákazníkov, neustále nasledujeme obchodné trendy, vďaka čomu sme vytvorili výborné obchodné vzťahy s menšími ale aj s väčšími partnerskými firmami a odbornými remeselníckymi skupinami.

Naše služby

Pri stále sa rozširujúcom sortimente výrobkov aj dnes sú našou hlavnou devízou služby šité na mieru našim zákazníkom. Snažíme sa nájsť také riešenia pre našich konečných zákazníkov a pre svojich partnerov, aké inde nenájdu. Rozhodovanie našich klientov uľahčíme odborným poradenstvom, rýchlou prípravou cenových ponúk, uskladnením už kúpeného tovaru zadarmo, spoľahlivou logistikou, dobrou organizáciou práce a prípadnými ďalšími extra službami.

Predajňa

Náš obchod sa nachádza v centre Holíc na Ostrove, kde vo výstavnom parku okrem najširšieho sortimentu strešných krytín sú vystavené aj ozdobné prvky fasád ako aj zámkové dlažby. A to ešte nie je všetko. Naši zákazníci pomocou nášho digitálneho „iDOM” prezentačného systému sa môžu inšpirovať a pre každého klienta, ktorý kúpi od nás strechu, zadarmo pripravíme realistickú vizualizáciu.

Naša filozofia

V našom obchodnom centre s láskou očakávame každého staviteľa ktorý vie čo chce, ale ešte väčšou radosťou pomôžeme tým zákazníkom, ktorí ešte len hľadajú, ako má vyzerať ich vysnívaný domov.

 


Za BigMat EUROTOP Holice, August 2020
Zoltán Viola