Novinky a informácie
Predstavujeme Vám BigMat TAUBER

Predstavujeme Vám BigMat TAUBER

BigMat Tauber je firma s dlhoročnou tradíciou. Fungujeme na trhu od roku 1991 ako firma zaoberajúca sa výstavbou, opravami a rekonštrukciami striech budov bytových, občianskych aj priemyselných stavieb. Strecha so zárukou. Tento slogan, ktorý je súčasťou našej ochrannej známky, je vyjadrením zámeru zabezpečiť pre Vás dodávku tovaru, produktov a služieb v špičkovej kvalite. Vy rozhodujete o farbách, tvaroch, typoch a kvalitatívnych prevedeniach. My Vám v týchto rozhodnutiach pomáhame nájsť optimálne riešenie s prihliadnutím na jeho jedinečnosť, estetiku, ekológiu a prirodzenosť.

Kde nás nájdete?

Našu firmu nájdete na troch pobočkách, a to konkrétne v Spišskej Novej Vsi, v Prešove a v Hriadkach. Naša domovská základňa v Spišskej Novej Vsi sa nachádza na Tepličskej ceste 12. V Prešove sídlime na Strojníckej 20 a v Hriadkach sa prevádzka nachádza pri kruhovom objazde na adrese Hriadky 119.

Náš sortiment

Od stromu až po strechu. Od samotného spracovania dreva až po posledný diel na streche, to všetko zaobstaráte u nás pod jednou strechou. V našej dielni sme piliarsku výrobu zahájili v roku 1996, pričom úspešne vyrábame dodnes v rozšírených prevádzkach. Zakúpite u nás hranoly, hranoly KVH a BSH, fošne, dosky, lamely, laty, šalovacie a palivové rezivo, obkladové a podlahové výrobky.

Vyrábame drevené krovy opracované na CNC drevoobrábacom centre, priehradové väzníkové konštrukcie, drevené hranoly pre konštrukcie altánkov, prístreškov, pergol, zimných záhrad, garážových státí. Taktiež vám ponúkame opracovanie v rôznych úpravách ako kefovanie, hobľovanie, brúsenie, lakovanie, impregnovanie.
Okrem stavebnej činnosti sa zaoberáme aj predajom strešných krytín, príslušenstva a doplnkov. V tejto oblasti je spoločnosť autorizovaným predajcom viacerých významných značiek strešných systémov.
Dodávka a výroba materiálu je iba časť našej činnosti. S nami však môžete riešiť strechu komplexne, preto je súčasťou našich služieb aj montáž vašej strechy.

Príďte sa osobne poradiť,

Naše prevádzky v Spišskej Novej Vsi a v Prešove sú otvorené každý pracovný deň od 7:00 do 15:30. V Hriadkach je pobočka otvorená od 8:00 do 16:00. Ak si neviete vybrať so širokého sortimentu, príďte sa osobne poradiť, náš tím Vám ochotne pomôže.

Pri stavbe novej strechy, či rekonštrukcií starej, stačí priniesť len projektovú dokumentáciu. Stavebný projekt si s vami prejdeme a fyzicky si overíme, či je vaša stavba realizovaná podľa výkresov. Ak zistíme nepresnosti a nedostatky vytvoríme nové realizačné výkresy. S nami máte istotu, že vaša strecha bude bezpečná a kvalitne postavená. Ukážeme vám každý detail vašej budúcej strechy. Vyhodnotíme možnosti použitia druhu strešnej krytiny a ďalšieho príslušenstva (odkvapového systému, strešných okien, tepelnej izolácie …). Po vašom schválení projektu vám vyrobíme konštrukciu krovu a materiál odvezieme priamo na vašu stavbu.

Naša filozofia

Našou prioritou je posun služieb do terénu, teda priamo k Vám s cieľom vytvoriť efektívny obchodný vzťah so zreteľom na maximálnu spokojnosť Vás, nášho zákazníka. Predstavte si, že vaša strecha sa dá postaviť aj bez starostí… Tie prenechajte nám. Vy dodáte len projekt a my sa postaráme o výrobu a dodávku kompletnej strechy aj s montážou.

Vízie do budúcna

Víziou našej spoločnosti je kvalifikované poskytovanie služieb v oblasti výroby a realizácie drevených konštrukcií striech a drevostavieb. Pre nás všetkých v spoločnosti je to výzva, pre samotnú spoločnosť poslanie byť dobrý v tom, čo robíme bez ohľadu na to, či je to malá, stredná alebo veľká stavebná investícia.

 


Za BigMat TAUBER, September 2020
Peter Tauber