BIGMAT home of builders

iDOM – Nový a jedinečný nástroj

Nedáva vám spať budúca tvár vášho domu?
Skupina BigMat Slovakia pripravila pre vás nový a jedinečný nástroj.

Portál „I-DOM“ je platformou, ktorá vás prevedie tisíckami fotografií a inšpiruje vás na ceste k vysnívanému domovu. Jej obsahom sú referenčné objekty v podobe rodinných domov a občianskych stavieb, prezentované výnimočným spôsobom na vysokej a profesionálnej grafickej úrovni na veľkoplošných obrazovkách priamo na prevádzkach členov BigMat Slovakia.

Databáza realizovaných projektov

Spolu s desiatkami stavieb, na ktorých sa dodávateľsky podieľali stavebniny jednotlivých členov, je súčasťou projektu aj galéria tovarov – v súčasnosti ide prevažne o strešné krytiny a materiály, ktoré sú na objektoch v galérii referencii použité. Súčasťou galérie sú nielen početné fotografie vrátane množstva detailných snímkov, ale aj videoprezentácie objektov a komplexné informácie o mieste stavby, druhu použitej krytiny a podobne.

Vyskúšajte si v pohodlí našich kresiel

Príďte k nám a vydajte sa na cestu nových informácií a inovácií, kde vám budeme stáť po boku ako váš sprievodca. Táto služba vám prináša neobvyklé možnosti: tisícky fotografií objektov, viac než 20 funkcií, prezentácie modelov a sortimentu, ukážku realizácií… Zhmotnite si predstavu o vašom domove.

Vo všetkých našich pobočkách je pripravený prezentačný kútik.
Dohodnite si osobné stretnutie