Novinky a informácie
Strešné okna VELUX

Strešné okna VELUX

VELUX nastoľuje nové štandardy na slovenskom trhu so strešnými oknami. Prináša strešné okno s trojsklom, ktoré kombinuje vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a príťažlivú cenu.

Okrem toho, že strešné okná prepúšťajú do domu svetlo, poskytujú aj výhľad na vonkajší svet. Ak si chcete tento výhľad užiť čo najviac, musíte pri výbere okien brať do úvahy sklon strechy a veľkosť okien. Čím nižší sklon strechy, tým dlhšie by malo byť okno. Takto získate ten najlepší výhľad, či stojíte alebo sedíte.

Ponuka strešných okien

Kategórie strešných okien VELUX

Kategória Premium pomáha majiteľom domov dosiahnuť maximálneho luxusu a pohodlia. Táto kategória ponúka exkluzívny dizajn, viac svetla a variantov umiestnenia, automatizáciu domácnosti a doplnky pre zvýšenie komfortu a bezpečnosti.

Kategória Štandard plus je určená pre majiteľov domov, ktorí chcú investovať do ďalšej úspory energie a vyššieho komfortu. Obsahuje všetky skvelé funkcie, cenovo výhodné trojsklo, ktoré pomáha udržiavať teplo vo vašom dome a ponúka lepšiu zvukovú izoláciu. Táto kategória tento rok zahŕňa štyri modely strešných okien, čo predstavuje doteraz najširšiu ponuku trojskiel.

Kategória Štandard ponúka šetrným zákazníkom atraktívnu ponuku so všetkými základnými funkciami, ktoré sú podstatou vysokej kvality strešných okien VELUX. A to nie je všetko. Neustále pracujeme na zlepšení domácej pohody našich zákazníkov, a preto majú všetky tohtoročné modely strešných okien špeciálnu ochranu proti prievanu a zvukovú izoláciu.

Zistiť viac

Inteligentná domácnosť

Elektrické strešné okná, rolety a žalúzie VELUX INTEGRA® poskytujú komfort vďaka diaľkovému ovládaniu. Pridajte VELUX ACTIVE with NETATMO na ovládanie vašich produktov VELUX INTEGRA® a vytvorte tak zdravšie vnútorné prostredie vo vašom dome.

Predstavte si, ako vaše strešné okno automaticky vpúšťa do vnútra  čerstvý vzduch vo chvíli, keď to potrebujete. V horúcom popoludní sa vaše rolety automaticky zatiahnu, aby u vás doma zostalo príjemne.

Pri odchode z domu by ste mohli všetky okna zatvoriť stlačením jediného tlačítka. Toto všetko a ešte oveľa viac je  možné vďaka  systému  VELUX  INTEGRA®, ktorý je dostupný za  cenu, ktorá vás milo prekvapí.

Zistiť viac