BIGMAT home of builders

Sympózium Atény z pohľadu BigMat International

Home Akcie a novinky Big NEWS
Sympózium Atény z pohľadu BigMat International

Sympózium Atény z pohľadu BigMat International

Strategický moment pre BigMatInternational!
BigMat International, medzinárodný líder nezávislých distribútorov stavebných materiálov, slávil od 9. do 13. novembra v Aténach 35 rokov svojej existencie.
Významné výročie a symbolický moment pre skupinu schádzajúcu sa pod zakladajúcim heslom, ktorý je v súlade so súčasnou konjunktúrou európskeho stavebného trhu: na križovatke medzi tradíciou a inováciou.

Claude Coutant, prezidentka BigMat International, sa vrátila k cieľu tohto sympózia a pripomenula základný kameň súdržnosti tejto skupiny: „Chceli sme využiť toto výročie a zhodnotiť našu históriu, naše hodnoty, tradíciu a využiť toto všetko pre inováciu značky BigMat „Home of builders“. V priebehu týchto rokov mala značka BigMat príležitosť rásť, vychádzala zo svojho bohatstva a zdieľania know-how medzi členmi. Zdieľanie, transparentnosť, nezávislosť: hodnoty, ktoré sa snažíme udržať živé a byť zároveň nablízku našim klientom.“

Medzi najväčšie výzvy a otázkytohto ročníka 2016, o ktorých členovia diskutovali patrili:
Aké zmeny je potrebné zaviesť, aby sme aj naďalej existovali v dobe, kedy je trh čím ďalej tým viac napätý a oblastná konkurencia zúrivejšia?
Ako zostať preferovanou značkou pre našich klientov?

Celým sympóziom nás sprevádzala a rytmus udržovala Charlotte Savreux, francúzska novinárka. Príspevky, ktoré predniesli Olivier Dauvers, odborník na spotrebu a Javier Panzano, poradca delegovaný značkou Euronics, európskou skupinou špecializovanou na predaj elektroniky, ktorej členovia sú nezávislí predajcovia a pre ktorú sú súdržnosť a dodržiavanie medzinárodného strategického plánu základnými prvkami, boli pridanou hodnotou, ktorá môže podporiť ďalšie kroky skupiny a optimalizovať potenciál značky BigMat.

Počas prezentovania prebehlo zdieľanie skúseností a znalostí, ktoré boli akýmsi predĺžením strategických plánov zajednotlivé krajiny. Tieto vstupy vyvolali diskusiu ohľadom nevyhnutných zmien. Ambiciózne projekty vo fáze realizácie:
zavedenie Cocoon v Portugalsku a Španielsku.
podpora štúdií vo Francúzsku, v kontakte s miestnym referenčným trhom v snahe optimalizovať výkonnosť predajných miest.
dynamika digitálnej komunikácie predstavená v Belgicku.

Tento ročník bol významnou príležitosťou pre zdieľanie, čo umožnilo jednotlivým členom inšpirovať sa odvážnymi zmenami. Zároveň sme si pripomenuli zakladateľské hodnoty a schopnosť prichádzať s novými nápadmi umožňujúcimi,aby si BigMat zachoval rovnaký smer a svoju čestnú pozíciu na trhu.

V aliancii BigMat je cítiť závan zmien, prichádza nová éra, posúvajú sa hranice medzi tradíciou a premenou, s čím by sme mali lepšie zvládnuť výzvy zajtrajška.

Stavebniny

Nájdite odborníkov vo vašich lokálnych stavebninách Bigmat

Vyhľadať

Realizátori

Nájdite spoľahlivého realizátora vašej stavby

Vyhľadať

Rozpočet strechy

Získajte cenovú ponuku na opravu či rekonštrukciu strechy

Zadať