Novinky a informácie
Predstavujeme Vám BigMat CENTAR

Predstavujeme Vám BigMat CENTAR

Sme rodinná firma s dlhoročnou tradíciou ktorá vznikla 1. apríla 1997, ale napriek dátumu sa nejedná o prvoaprílový žart. Práve naopak, od začiatku pristupujeme ku každému projektu seriózne, zodpovedne, ale zároveň priateľsky a s pochopením.
Našou filozofiou je byť iní ako bežné stavebniny. Iní v prístupe aj službách. Najprv sa snažíme pozorne počúvať Vás a vaše potreby, predstavy a očakávania od vášho projektu. Aj preto sme v širokej verejnosti známy ako najodbornejšie strešné centrum v regióne.

Venujeme vám čas a spoločne vždy nájdeme alternatívy vhodné na vašu stavbu. Pochopením Vašich očakávaní a predstáv spoločne dokážeme nájsť riešenia, ktoré Vám budú ušité priamo na mieru. Našou víziou je spokojný zákazník, ktorý sa u nás cíti pohodlne.

Prezrádza to aj naše heslo, “Teší nás Vaša spokojnosť!

Chceme byť modernou firmou, známou kvalitnými službami a širokým sortimentom.

KDE NÁS NÁJDETE?

Počas svojho pôsobenia sme pre vás postavili 2 predajné miesta.

BigMat CENTAR Partizánske slúži ako centrála a hlavný sklad s predajňou. Nemôžete nás prehliadnuť nakoľko sa nachádzame na hlavnej ceste v Partizánskom, hneď za autobusovou stanicou a nákladovou bránou do bývalých Baťových závodov,  adresa Nitrianska 1140, Partizánske.

Pozrieť na mape

BigMat CENTAR Prievidza bol postavený v roku 2010 ako najväčší strešný showroom v regióne Horná Nitra. Je jedinečný hlavne svojim konceptom „Strecha na dosah ruky“. Nájdete nás v Prievidzi, za vlakovým depom, smerom na Zapotôčky, adresa Za depom 21, Prievidza.

Pozrieť na mape 

NAŠE SLUŽBY

Od konzultácie a poradenstva cez komplexné zameranie až po kompletnú realizáciu a odovzdanie strechy „na kľuč“. Naše predajne sú moderné, rovnako ako aj technológie ktoré používame, preto vám radi ukážeme zrealizované referencie v našom iDOM-e kde máte na výber množstvo fotografií a videí, čo vám vie lepšie pomôcť pri výbere krytiny. Či sa jedná o rekonštrukciu alebo novostavbu, v každom smere vám poradíme s výberom.  

Naše portfólio produktov zahŕňa aj všeobecný sortiment potrebný pri výstavbe, ale čoraz viac sa špecializujeme na strechy a strešné plášte. Strechami sme začali a stále je to naša najsilnejšia stránka v ktorej sa cítime sebaisto. Hovorí to za nás aj viac než 6000 spokojných zákazníkov a zrealizovaných striech. Ponúkame vám široký výber krytín a príslušenstva rôznej kvality, aby konfigurácia vašej strechy dávala zmysel. Každá strecha je iná, rovnako ako aj požiadavky investora, preto je konfigurácia strechy jedna z najdôležitejších aspektov pri výbere tej správnej strechy na mieru.

Sme hrdí aj na našu sieť BigMat Partnerov – certifikovaných pokrývačov, vďaka ktorým vám vieme splniť všetky vaše priania. Odborné dohliadanie počas výstavby a správne načasovanie termínov zase zabezpečí, že realizáciu vašej strechy zvládneme hladko a bez komplikácii. Nechajte to na profesionálov a k streche sa už nikdy nebudete musieť vracať.

Klampiarska dielňa. Požičovňa strešného výťahu. Neobmedzené preskladnenie objednaného tovaru. Doprava na miesto stavby s vykládkou hydraulickou rukou ale aj možnosť vrátenia nepoužitého tovaru. Toto všetko je u nás samozrejmosť.

NAŠA FILOZOFIA

Priateľský prístup, odbornosť a inovácie z nás robia firmu ktorá chce na trhu poskytovať svoje služby a poradenstvo dlhodobo aj ďalším generáciám. Vytvorenie udržateľnosti a príjemná rodinná atmosféra má pre nás neporovnateľne väčšiu hodnotu ako prvoplánová zákazka. Našimi prioritami sú tiež rozvoj regiónu, zachovanie tradícii a podpora mladých ľudí.“

 


Za BigMat CENTAR, November 2020
Ladislav Centár ml.