Strešné okno pre váš dom

Domov Strešné príslušenstvo Strešné okná
Zoznam všetkých našich pobočiek Sieť stavebnín

Strešné okná premenia nevyužité podkrovie na atraktívny a plne funkčný priestor

Ak túžite po prírodnom svetle, elegancii a komforte vo svojom interiéri, ste na správnom mieste. Naša spoločnosť prináša inovatívne riešenia, ktoré transformujú váš dom do oázy svetla a pohodlia. Nechajte sa inšpirovať a objavte, ako môžete zmeniť atmosféru vo svojom dome vďaka vysoko kvalitným strešným oknám. Budete prekvapení, aký rozdiel môže správne vybrané a nainštalované strešné okno urobiť zmeny v kvalite vášho bývania.

Mnoho domov a budov trpí nedostatkom prirodzeného osvetlenia a nedostatočnou ventiláciou kvôli zastaralým a neefektívnym strešným oknám. Tieto problémy vedú k tmavším a depresívnejším interiérom, zvýšeniu elektrickej energie a obmedzenej spojitosti s vonkajším prostredím. Okrem toho, zastaralé okná môžu neúčinne izolovať pred teplotnými výkyvmi a hlučným prostredím, čo zvyšuje spotrebu energie a znižuje pohodlie obyvateľov. Ak sa stotožňujete s týmito problémami vo svojom domove alebo budove, je čas na ich riešenie. Naša spoločnosť vám prináša moderné strešné okná, ktoré vám pomôžu prekonať tieto výzvy a vytvoriť si optimálne prostredie pre život a prácu.

Výhody strešných okien

 • Prírodné osvetlenie – Kvalitné a moderné strešné okná umožňujú prirodzenému slnečnému svetlu preniknúť do vášho interiéru, čo vytvára svetlú a príjemnú atmosféru.
 • Zlepšená ventilácia – S kvalitnými strešnými oknami máte možnosť pravidelne vetrať váš dom alebo budovu, čo zabezpečuje svieži vzduch a zdravé prostredie.
 • Štýlový dizajn – Moderné strešné okná sú navrhnuté s dôrazom na štýl a estetiku, čo pridáva k elegantnému vzhľadu vášho domova a zvyšuje jeho hodnotu.
 • Energetická účinnosť – Vďaka pokročilým technológiám a kvalitným izolačným materiálom sú nami ponúkané strešné okná energeticky účinné, čo znižuje náklady na energiu a zvyšuje energetickú efektívnosť vášho domu.
 • Zvuková izolácia – Nami ponúkané strešné okná sú navrhnuté tak, aby minimalizovali prenikanie vonkajšieho hluku do vášho interiéru, čím poskytujú tiché a pokojné prostredie pre vás a vašu rodinu.

   Strešné okná DAKEA   Strešné okná ROTO

Vstúpte do sveta svetla a komfortu – Zabezpečte si kvalitné strešné okná pre vaše obydlie

Naše riešenie spočíva v ponuke moderných a vysoko výkonných strešných okien, ktoré zlepšujú kvalitu života vo vašom dome alebo budove. So strešnými oknami získate nielen prístup k hojnosti prírodného svetla, ale aj možnosť úplne transformovať váš interiér. Naše strešné okná sú navrhnuté s dôrazom na štýl, eleganciu a funkčnosť. S využitím pokročilých technológií ponúkame široký výber veľkostí a materiálov, aby sme vyhoveli vašim individuálnym preferenciám a požiadavkám. Okrem toho sú naše strešné okná vysoko energeticky účinné, čo prispieva k úspore energie a znižuje náklady na vykurovanie a klimatizáciu. S našim riešením môžete získať nielen esteticky príjemný a svetlý interiér, ale aj zvýšiť svoju pohodu a znížiť vplyv na životné prostredie.

Strešné okná sa používajú predovšetkým v obytných podkroviach a galériách, kde ich hlavnou úlohou je vetrať a osvetliť podstrešné priestory. Majú veľký potenciál premeniť nevyužité podkrovie na atraktívny a plne funkčný obytný alebo pracovný priestor. K dispozícii je pre zákazníka v dnešných dňoch široká škála strešných plastových okien, drevených okien s povrchovou úpravou s rôznymi druhmi zasklenia, či otvárania.

Na strešné okno sú kladené oveľa vyššie nároky v porovnaní s bežnými oknami na fasáde. Väčšie zaťaženie strešných okien je spôsobené ich polohou na streche pri vysokých teplotách v letných horúčavách, mrazom a snehom v zime. Základným predpokladom zabezpečenia funkčnosti a tesnosti strešného okna je jeho dokonalá konštrukcia a kvalitné materiály.

Využite naše služby:

 • Inštalácia a výmena strešných okien – Ponúkame profesionálnu inštaláciu a výmenu strešných okien, čím zabezpečujeme správnu a bezproblémovú montáž, ktorá zaručuje ich optimálnu funkčnosť
 • Poradenstvo a výber správneho strešného okna – Naši odborníci vám radi poskytnú komplexné poradenstvo pri výbere správneho typu, veľkosti a štýlu strešného okna, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a estetickým preferenciám.
 • Údržba a opravy strešných okien – Zabezpečujeme pravidelnú údržbu a servis strešných okien, vrátane ich čistenia, zatepľovania, tesnenia a opráv, čím zaručujeme ich optimálnu funkčnosť a životnosť.
 • Prispôsobenie strešných okien – Ponúkame možnosť prispôsobiť strešné okná podľa vašich individuálnych požiadaviek a špecifikácií, ako napríklad pridanie žalúzií, sieťok proti hmyzu, elektrického ovládania a ďalších doplnkov.
 • Zabezpečenie a bezpečnosť – Poskytujeme služby zabezpečenia strešných okien, vrátane inštalácie bezpečnostných uzáverov, ktoré zvyšujú bezpečnosť vášho domova a minimalizujú riziko vlámania.

  Strešné okná VELUX

Ponúkame tri rady strešných okien, z ktorých si vyberiete, či už máte podkrovný byt, rodinný dom alebo administratívnu budovu.

Aj vďaka tomu je VELUX celosvetovou jednotkou na trhu so strešnými oknami. Cenu strešného okna si môžete vypočítať pomocou VELUX kalkulačky.

V prípade záujmu o viac informácií

nás neváhajte kontaktovať
Napíšte nám, ozveme sa
 • BAU-DACH, Martin
 • CENTAR, Partizánske
 • DACHTEAM, Bratislava
 • DINOSTAV, Púchov
 • Drevostav, Zvolen
 • EUROTOP strešný center, s.r.o., Holice
 • K&K Drevomont, Nitra
 • Medop strechy, Nitra
 • POLOM, Žilina
 • REMOT, Poprad
 • ROPSPOL, Nové Mesto n./V.
 • Stavebniny Skalica, Skalica
 • STAVRAD, Prešov
 • SUMEGASTAV, Oravské Veselé
 • TAUBER, Spišská Nová Ves
 • TAUBER, Prešov
 • TAUBER, Hriadky
 • Rekonštrukcia
 • Novostavba
 • Prestavba
 • Nadstavba
 • Leták
 • Internet
 • Noviny, Časopis
 • Televízia
 • Billboard
 • Stavebniny
 • Pokrývač
 • Oporúčanie
Súbory, ktoré sa Vám nedajú pridať, nie sú povolené. Max. veľkosť jedného súboru je 7MB, maximálny počet súborov je 10, maximálna celková veľkosť príloh je 10MB
Zavolajte mi.
Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu a spôsobom, ako sú uvedené tu. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Odoslať požiadavku
* Povinné polia formuláru

Strešné okná DAKEA Strešné okná DAKEA

Spoločnosť Altaterra vyrába a predáva vysoko kvalitné strešné okná a súvisiace príslušenstvo najmä na území Európy. Vznikli sme v roku 2001 ako nový start-up v rámci súkromnej dánskej skupiny VKR Holding.

Altaterra je dnes lídrom na európskom trhu v sektore súkromných značiek a hrdým majiteľom značky Dakea určenej pre chytrých profesionálov. Predávame vo viac ako 30 krajinách a zamestnávame ľudí viac ako 12 rôznych národností, ktorí podporujú predaj našich produktov. Tisíckam profesionálom a koncových používateľov s hrdosťou dodávame vysokokvalitné strešné okná za prijateľné ceny.

Ponuka strešných okien DAKEA

  Strešné okná ROTO

Roto je tradičný a medzinárodne uznávaný nemecký výrobca strešných okien, solárnych systémov a podkrovných schodov. Jedná sa o zavedenú svetovú firmu založenú v Nemecku pred viac ako 75 rokmi.

Strešné okná sa vyrábajú podľa prísnych nemeckých štandardov. Všetky produkty sú konštruované podľa najnovších technických vedomostí s prihliadnutím na vysokú účinnosť s komfortným ovládaním a prepracovaným dizajnom.

Zo značkovými produktami Roto sme sa rozhodli pre kvalitu „german made“. Strešné okná a príslušenstvo Roto sú vyrábané s prvotriednych materiálov a presvedčí vás so svojími vynikajúcimi vlastnosťami, dlhodobou životnosťou a jednoduchou údržbou. Než produkty Roto opustia výrobný závod, sú dôkladne testované. Predaj a montáž našich produktov nechávame realizovať profesionálmi – obchodnými partnermi Roto a preverenými montážnymi firmami.

Koncový zákazník môže vyberať zo širokéj škály typov strešných okien, rozmerov, materiálov, spôsobov otvárania, zasklení a farebných prevedení. Roto skrátka uspokojí požiadavky každého zákazníka.

Kroky k novému strešnému oknu

Neodkladajte zmenu na zajtra. Získať moderné strešné okná pre váš dom je len jedno kliknutie od vytvorenia svetlejšieho a príjemnejšieho interiéru. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite svoju cestu k lepšiemu bývaniu!

Osvetlite svoje podkrovie prirodzeným svetlom. Získajte moderné strešné okná a pustite prírodné svetlo do svojho života. Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu hneď teraz a zistite, ako môžeme spolu zmeniť váš dom na miesto plné svetla a komfortu.

Zdvihnite svoj dom na novú úroveň s modernými strešnými oknami. Náš tím kvalifikovaných odborníkov je pripravený pomôcť vám realizovať vaše vízie. Nech sa svetlo a krása dostanú do vášho domova už dnes.

Často kladené otázky

Aké sú výhody moderných strešných okien oproti starším modelom?
Moderné strešné okná ponúkajú prírodné osvetlenie, zlepšenú ventiláciu, štýlový dizajn, energetickú účinnosť a zvukovú izoláciu. Zabezpečujú svetlý a príjemný interiér, znižujú náklady na energiu a prispievajú k pohodliu a kvalite života vo vašom dome.

Ako dlho trvá inštalácia strešných okien?
Doba inštalácie strešných okien závisí od niekoľkých faktorov, ako je veľkosť a počet okien, stav existujúcej konštrukcie a prípravné práce. V priemere však inštalácia strešného okna trvá približne 1 až 2 dni.

Ako sa starám o strešné okná?
Starostlivosť o strešné okná zahŕňa pravidelné čistenie skla, rámov a tesniacich materiálov. Odporúča sa používať jemné čistiace prostriedky a neabrazívne handry. Je tiež dôležité pravidelne kontrolovať tesnenie okien a v prípade potreby ich opraviť.

Aké sú možnosti ovládania strešných okien?
Strešné okná môžu byť ovládané manuálne pomocou ručného otvárania a zatvárania, alebo môžu byť vybavené elektrickým ovládaním. Elektrické ovládanie umožňuje pohodlné ovládanie okien diaľkovým ovládaním alebo senzormi.

Sú strešné okná vhodné pre rôzne typy strešných konštrukcií?
Áno, existujú strešné okná, ktoré sú vhodné pre rôzne typy strešných konštrukcií, vrátane šikmých striech, pultových striech, sedlových striech a ďalších. Je dôležité vybrať správny typ a veľkosť okien, ktoré sú kompatibilné s vašou konkrétnou strešnou konštrukciou.