EGIBI
Domov Značky EGIBI

EGIBI

EGIBI sme obchodná spoločnosť, ktorá kladie hlavný dôraz na spokojnosť svojich zákazníkov. Vďaka stálej kontrole kvality pri výbere produktov, ktoré zaraďujeme do nášho portfólia, garantujeme našim zákazníkom dodávky inovatívnych a kvalitných materiálov. Na českom a slovenskom trhu zastupujeme významných európskych i svetových výrobcov v oblasti stavebníctva. Máme dlhoročné skúsenosti, a preto sme schopní našim obchodným partnerom dlhodobo zaisťovať odborné poradenstvo na komplexný sortiment.

Prepracovaná logistika a naše sklady umožňujú mať neustále k dispozícii viac ako 3 000 paliet tovaru, ktorý vám po uskutočnení objednávky rýchlo a spoľahlivo dodáme kamkoľvek. Prostredníctvom nášho B2B objednávkového portálu ste potom schopní prehľadne realizovať a spravovať vaše objednávky. Alebo môžete využiť možnosti EDI komunikácie a zasielať objednávky priamo z vášho systému.

Okrem kvality a širokej ponuky tovaru dbáme aj na ekológiu. Všetci výrobcovia, s ktorými spolupracujeme, musia dodržiavať ekologické normy pri výrobe alebo používať ekologické suroviny na výrobu. Napríklad všetci naši dodávatelia produktov z dreva musia spĺňať certifikáciu FSC. Tento medzinárodný certifikát zákazníkom zaručuje, že drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov.