Zambelli
Domov Značky Zambelli

Zambelli

ZÁUJEM O DETAIL A INOVÁCIE

 

Sme vizionári z tradície

Koncom 50. rokov minulého storočia položil Franz Zambelli základný kameň súčastnému firemnému zoskupeniu Zambelli, keď iba s najnutnejšími vecami dorazil na motorke do kľudnej štvrte Grafenau Haus im Wald v Dolnom Bavorsku, kde bol poverený renováciou miestnej kostolnej veže.
Tu sa stretol so svojou ženou Ursulou. Toto stretnutie bolo rozhodujúcim dôvodom, prečo se nakoniec usadil v Haus im Wald.

S veľkým nasadením a neúnavnou inovačnou silou vyvíjal Franz a jeho brat Carlo jedinečné produkty. Výsledkom bolo množstvo patentov a práv priemyselného vlastníctva, ktoré spoločnosť Zambelli obdržala.

Inovatívny duch zakladateľa našej spoločnosti určuje naše kroky a našu snahu neustále rozvíjať myšlenky o odkapovom systéme až do dnešných dní.

 

INOVÁCIE a RAST

  

VŽDY O KROK VPRED

Naše produkty stále ďalej vyvíjame, cieľavedome presadzujeme naše vízie a pracujeme na riešeniach, ktoré sú praktické a prínosné.
Inovatívne myslenie a snaha o neustály vývoj inovácií v oblasti odkvapových systémov a neustále zdokonaľovanie existujúcich výrobkov boli pre spoločnosť Zambelli vždy charakteristické. Sme hlboko zakorenení v odbore a disponujeme solídnymi technickými znalosťami, ktoré sa utvárali na základe desiatok rokov praktických skúsenosť.

Na tom chceme aj naďalej stavať a dôsledne sa opierať o moderné štandardy a technologický pokrok. Veľa našich výrobných procesov prebieha plne automatizovane a pomocou počítačovej inteligencie. Aby sme dali priestor inováciám a realizovali svoje nápady, prevádzkujeme v našich závodoch moderné oddelenie výroby nástrojov a automatizácie.

 

SPOLOČNE VYTVÁRAME SKUTOČNÉ HODNOTY

Vďaka každodennému nasadeniu a výkonu našich zamestnancov vo vývoji, výrobe, spracovaní objednávok a logistike sme sa stali jedným z popredných dodávateľov odkvapových systémov na trhu. Naši zamestnanci sa vďaka svojmu know-how podieľajú na neustálom zlepšovaní našich výrobkov a ich odborné znalosti zaisťujú bezproblémové vybavovanie objednávok.

Sme hrdí na to, že sme rodinná firma, ktorá sa v priebehu rokov roz rástla do veľkosti jedného z popredných výrobcov odkvapových systémov v Európe.
S približne 3.000 výrobkami, ktoré sa dajú úplne presne zmontovať, s vynikajúcim servisom a mnohými praktickými, systémovými riešeniami splníme vždy všetky nároky a požiadavky, ktoré na nás kladú nielen remeselníci, ale aj stavebníci.

Zambelli odkvapový systém made by Zambelli znamená: Kvalitne, dlhodobo, účelne a udržateľne

 

NAŠA OBCHODNÁ ZNAČKA

Kompasová ružica určuje na našich produktoch smer: Je to symbol ocenenia, ktorý znamená dokonalosť, kvalitu a majstrovstvo.
Sme hrdí na to, že naše výrobky sú označené ružicou kompasu!

Viac informácií o spoločnosti Zambelli nájdete na www.zambelli.com