Strechu Bramac môžete teraz získať so zľavou až 30%. Navyše sa v Bramacu každý mesiac súťaží o voucher v hodnote 1000 Eur. Neváhajte a zapojte sa hneď teraz.

Čítať viac

KUPUJTE SPOLU – UŠETRITE VIAC Teraz je tá správna chvíľa získať novú strechu a pritom ušetriť!

Čítať viac

Drenážne fólie DELTA® - účinná a efektívna ochrana spodnej stavby

Čítať viac

Demontovateľná nastavovacia skrutka fischer FAFS pre precízne nastavenie drevených rámov. Nastavovacie skrutky fischer FAFS riešia problémy pri plynulej montáži a nastavovaní drevených konštrukcií alebo rámov.

Čítať viac

Pre každého pokrývača je počas montáže strechy veľmi dôležitým prvkom odkvapový systém.

Čítať viac

Tohtoročný BigMat kongres všetkých kolegov zo siedmich zemí sa konal v španielskej Seville.

Čítať viac

Majstrovský odkvapový systém Zambelli oslovuje svojich priaznivcov dokonale prepracovanou kombináciou funkčnosti, dlhou životnosťou a širokou ponukou príslušenstva.

Čítať viac

Typický obraz dnešnej doby: na jednej strane investujeme nemalé čiastky do technológií zabezpečujúcich energetické úspory, na strane druhej podceňujeme jednoduché konštrukčné zásady.

Čítať viac

Nehľadajte v ponuke tisícok značiek a produktov. Stavte na značku HOLZ TECHNIC, ktorá prináša to najlepšie pre konštrukcie z dreva.

Čítať viac

Každoročne k nám pribudnú kvalitní členovia, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva. Teší nás naša popularita, ktorá pramení z našich základov. Základy, ktoré sú dôležité pre naše domovy, sú aj základmi, ktoré sa snažíme budovať v sieti stavebnín aj my.

Čítať viac

Nová trubičková pena, ktorá rozšírila portfólio pien pod značkou Tytan Professinal je vynikajúcim riešením na vyplnenie, utesnenie a izoláciu medzier a trhlín.

Čítať viac

Buď otvorený zmenám: vymeň svoje staré okná za strešné okná VELUX a získaj až 50 EUR späť za každé okno. Cashback akcia platí do 30. novembra.

Čítať viac

Rozhodli sme sa pripraviť novú administratívnu budovu, ktorá nás bude reprezentovať a bude spĺňať nie len ľudské potreby našich kolegov, ale aj odborné a kvalitné prevedenie.

Čítať viac

So zľavou 33% na Lindab strešnú krytinu môžete očakávať kvalitu, ktorá pretrvá roky, a to za cenu, ktorá Vám šetrí peniaze.

Čítať viac

Jesenné sychravé dni a pokles teplôt nám v prechodnom období pripomenú, že máme doma krbové kachle, alebo krb. Sú zárukou tepla a svetla za každých okolností. A tiež prostriedkom na ušetrenie výdavkov za vykurovanie.

Čítať viac