Strecha je dôležitou súčasťou stavby, na ktorej sa neoplatí šetriť. Ak na jej realizáciu použijete kvalitné a kompatibilné produkty Tondach, minimalizujete riziko vzniku zatečenia vody do strechy a zaistíte si v dome príjemnú klímu počas celého roka.

Čítať viac

Spoločnosť TYTAN Professional nám prináša komplexné a efektívne riešenie pre každú etapu výstavby a rekonštrukcie.

Čítať viac

Odkapové systémy sú neoddeliteľnou súčasťou každého objektu, a napriek tomu sa z pohľadu architektury jedná o detail. Je dobré mu ale venovať pozornost. Detaily vždy pomáhajú dotvárať celkový dojem a odkvapové systémy firmy Zambelli sú toho dôkazom.

Čítať viac

Od 15. augusta do 16. septembra 2023 sa v Taliansku, Belgicku, Estónsku a Bulharsku budú odhorávať mužské a ženské turnaje Majstrovstiev Európy vo volejbale 2023. A naša aliancia BigMat sa stala národným partnerom tohto podujatia.

Čítať viac

Systém fixácie je určený na montáž fotovoltických modulov na strechy rodinných domov ako aj plochých striech priemyselných alebo administratívnych budov.

Čítať viac

Systém DELTA®-MAXX POLAR

Systém nadkrokvového zateplenia DELTA-MAXX POLAR ponúka ucelené a efektívne riešenie pre rekonštrukciu strechy zo strany exteriéru, takže vnútorný obklad zostáva zachovaný a podkrovie môže ostať obývané aj počas rekonštrukcie.

Čítať viac

Stavili sme na kvalitu a tak sme spojili dokonalé s kvalitným. Výsledkom našej dlhoročnej spolupráce sú BigMat fólie Delta od spoločnosti Dorken. Nájdete ich vo všetkých našich pobočkách.

Čítať viac

Jedinečné riešenie pre tých, ktorí chcú kvalitnú a esteticky príjemnú strechu, ktorá zároveň dodáva vášmu domu energiu zo slnka. Strešné krytiny Lindab s integrovaným fotovoltickým panelom s výkonom až 204 Wp / panel.

Čítať viac

Získajte strešnú fóliu k špičkovým modelom od spoločnosti Bramac takmer zadarmo. Požiadajte o cenovú ponuku v ktorejkoľvek našej pobočke. Navyše sa do 30.11.2023 môžete registrovať o 1000 Eur voucher a získať tak strechu lacnejšie.

Čítať viac

Medzinárodná cyklistická únia (UCI) s radosťou oznamuje, že Majstrovstvá sveta v cyklistike UCI 2023 a BigMat, popredná európska značka nezávislých distribútorov stavebných materiálov, podpísali dohodu, na základe sa stávame jedným z oficiálnych sponzorov tohto podujatia.

Čítať viac

Thermano Roof sú tepelnoizolačné panely PIR, ktoré sú viac než alternatíva pre vlnu a polystyrén.

Čítať viac

Nové strešné okno VELUX s trojsklom so zasklením 64 poteší každého, kto chce za rozumnú cenu premeniť svoj domov na zdravšie a komfortnejšie miesto, plné denného svetla a čerstvého vzduchu.

Čítať viac

Majstrovská rekonštrukcia za výnimočnú cenu. Získať môžete na nákup aj voucher v hodnote 1000 EUR.

Čítať viac

Akcia DELTA®-DPC 500

Zábrana proti vlhkosti pre murované stavby je vhodná aj pre drevostavby. Navyše teraz v AKCII za zvýhodnenú cenu. Namiesto 3,29 €/m² teraz zaplatíte LEN 2,47 €/m² s DPH. Akcia trvá do 20.5.2023

Čítať viac

Spoločnosť Terran Slovakia s.r.o., výrobca betónovej strešnej krytiny značky TERRAN je známa svojimi vysokokvalitnými výrobkami, ktoré patria k vyspelým produktom na trhu.

Čítať viac