V roku 2024 sme svedkami zaujímavých zmien na slovenskom hypotekárnom trhu. Tento článok vám poskytne podrobné informácie o aktuálnom stave hypoték, praktické postupy, rady a odpovede na najčastejšie otázky týkajúce sa hypoték.

Čítať viac

Vďaka jednoduchosti a rýchlosti zabudovania, je KINGFIRE® veľmi populárnym riešením. Je to teplo a svetlo za každých okolností.

Čítať viac

Pevný bod pre váš satelit! Univerzálny anténny držiak Bramac je možné použiť na ukotvenie antén, satelitov, Wi-Fi, kamier a iných prvkov na šikmé strechy.

Čítať viac

Mať na strešnom okne vonkajšiu roletu sa vám oplatí po celý rok. Vonkajšie rolety VELUX výborne fungujú aj v zime – tepelne izolujú a znižujú tak náklady na vykurovanie.

Čítať viac

Tepelnoizolačné dosky z expandovaného polystyrénu (EPS) s prímesou grafitu majú vďaka svojmu unikátnemu zloženiu až o 23 % lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako biely EPS.

Čítať viac

Lepiaci a stierkový tmel QUARTZ FASÁDA je určený na kompletný proces zatepľovania fasád. Priamo na lepenie tepelnoizolačných materiálov, celý proces stierkovania a vytváranie ideálneho podkladu pred aplikáciou dekoratívnych omietok.

Čítať viac

Zaobstarajte si na strešné okná vonkajšie rolety alebo markízy, ktoré budete sťahovať a vyťahovať úplne bez námahy diaľkovým ovládačom alebo mobilom.

Čítať viac

Určite pri stavbe rodinného domu túžite po pohodlí a komforte. Zároveň sa však nechcete báť o členov svojej rodiny. Chcete vytvoriť domov, v ktorom sa budete cítiť bezpečne a útulne.

Čítať viac

Pre správnu odpoveď si treba položiť zopár otázok. Aký spotrebič plánujete využívať? Bude plynový alebo na drevo/peletky? Chcete mať komín schovaný? Teda aby bol súčasťou stien budovy? Alebo chcete komín vidieť? Máte ho vidieť v interiéri alebo bude v exteriéri?

Čítať viac

Strecha je veľkou a dlhodobou investíciou, preto je dôležité rozhodnúť sa správne aj ohľadom výberu materiálu. Betónových škridiel sa predá najviac. Prečo je tomu tak, vám objasnia nasledovné argumenty.

Čítať viac

Akcia DELTA-XX PLUS®

Zjednodušte si svoju prácu! Pri malom náradí je vždy dobré, keď je neustále po ruke. Preto si spoločnosť DÖRKEN pre Vás pripravili časovo obmedzenú akciu. Pri zakúpení 4 roliek podstrešnej fólie DELTA-XX PLUS® v čase od 15.5. do 23.6.2023 obdržíte praktické multifunkčné náradie FIXR TRUE zdarma.

Čítať viac

Po troch rokoch pauzy prišiel ten deň, kedy sme sa všetci opäť stretli na tradičnom Galavečeri BigMatu Slovakia.

Čítať viac

Ak staviate nový dom alebo by ste radi maximalizovali svetlo v podkroví a zvýšiť vetranie podkrovných miestností, tak strešné okná DAKEA vám ponúkajú tie správne veľkosti, navyše s 20 ročnou zárukou.

Čítať viac

Za nákup produktov značky Tondach a Porotherm teraz získate časť peňazí späť.

Čítať viac

O týždeň spúšťame možnosť prihlásiť sa do už štvrtého ročníka BigMat International Architecture Award. Zúčastniť sa môžu aj mladí architekti vo veku do 40 rokov, ale aj skúsenejší, ktorí môžu so svojim dielom vyhrať až 30.000 €.

Čítať viac